Кредобанк за перше півріччя 2021 року видав кредитів за державною програмою «Доступні кредити 5-7-9%» на понад 2,2 мільярди гривень

Кредобанк видав кредитів для бізнесу за перші шість місяців 2021 року на суму більш як 2,2 мільярди гривень за державною програмою «Доступні кредити 5-7-9%» та увійшов у ТОП-10 банків, які найбільше здійснюють фінансування бізнесу по цій програмі.

Упродовж першого півріччя цього року найбільше кредитів за програмою було видано на поповнення обігових коштів бізнесу – майже на 1,7 мільярди гривень. За антикризовим пакетом було рефінансовано попередньо отримані кредити на суму майже 340 мільйонів гривень. На інвестиційні цілі у рамках програми «Доступні кредити 5-7-9» підприємці отримали позики на суму більше як 180 мільйонів гривень. 

«Кредобанк активно працює в усіх можливих державних та міжнародних програмах, які дають можливість нашим позичальникам отримати кредити під мінімальні відсотки, і державна програма «Доступні кредити 5-7-9%» є для нас однією з найбільших. В умовах  кризової ситуації, спричиненої пандемією COVID-19, програма «Доступні кредити 5-7-9%»  не тільки допомогла врятувати чимало українських малих та середніх компаній, а й надала можливість підприємцям активно розвиватися та швидко масштабувати свій бізнес. Про це переконливо свідчать її результати – найбільше кредитів за нею в Кредобанку було видано саме на поповнення обігових коштів малого та середнього бізнесу», - говорить Голова Правління АТ «Кредобанк» Єжи Яцек Шугаєв.

Кредобанк приєднався до урядової програми «Доступні кредити 5-7-9%» у травні 2020 року. Програма, що була запроваджена за ініціативи Президента України та Кабінету Міністрів України для підтримки інвестиційних проектів мікро- та малих підприємств, дає можливість отримати інвестиційний кредит під реальну ставку 7% річних – при доході до 50 мільйонів гривень або 9% річних – при доході від 50 до 100 мільйонів гривень з додатковим зниженням ставки 0,5% річних за кожне створене в період кредитування робоче місце, але не нижче 5% річних. Також клієнти з річним доходом до 50 мільйонів гривень та при умові найму не менше 2-х нових працівників протягом першого кварталу кредитування, мають можливість відразу знизити відсоткову ставку по кредиту до 5% річних. Компенсації за відсотками надаватиме Фонд розвитку підприємництва. Максимальний термін кредиту – 5 років для інвестицій, гранична сума кредиту на групу компаній в межах Програми 50 млн. грн

Антикризовий пакет програми «5-7-9%», який діє на час карантину та протягом 90 днів з його відміни, дає можливість малим підприємствам отримати 2-річні кредити на поповнення обігових коштів для покриття витрат на оплату праці, орендні та комунальні платежі під 0% річних, а підприємствам, які здійснюють виробництво ліків, медичних виробів та обладнання – 5-річні кредити на інвестиційні цілі з компенсацією ставки до рівня 3% річних. Окрім того, програма дає змогу рефінансувати існуючий кредит із компенсацією від держави до рівня 3% річних для позичальника.


Быстрый поиск

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под залог недвижимости. Срочный выкуп недвижимости

Фиксированная ставка по кредиту 1.5% в месяц

Сумма от 30 000 до 50 000 000 грн. (в любой валюте).

Срок от 1 месяца до 10 лет.

100 л. топлива в подарок каждому клиенту.

Территория Киев, Киевская область до 35 км, Одесса, Харьков, Днепр, Львов, Полтава, Житомир, Ивано–Франковск, Черкассы, Черновцы, Чернигов, Сумы.

Кредит 112

Кредит под залог недвижимости от 1,5% в месяц

Честный кредит без фиктивных акций и дополнительных условий:

-  Сумма от 30 000 до 30 000 000 грн;

-  Согласование в течение 10 минут;

-  Выдача денег в день обращения;

-  Без справки о доходах и с любой кредитной историей!

Залогом может выступить любая недвижимость.

Агропросперіс Банк

Акційний депозит під 15%

Акційний депозит "На літо" від Агропросперіс Банку

15% річних у гривні

на строк 1 або 3 місяці

+ БОНУС до ставки на сайті

Вклади від 1000 грн

Діє з 10.06 до 31.07.2022

Ліцензія НБУ №241 від 16.02.2016

Получать все новости и статьи сайта в одном email в день?

также следить за новостями сайта можно в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Рейтинги ипотечных кредитов