Кредобанк видав перший кредит за програмою

Кредобанк видав перший кредит на житло у рамках державної програми «Доступна іпотека 7%». Першим позичальником програми в банку став мешканець Києва, який отримав фінансування на купівлю квартири на вторинному ринку.

«Ми раді повідомити про першу видачу Кредобанком іпотечного кредиту за державною програмою «Доступна іпотека 7%». Нині банк має ще кілька позитивних рішень за такими кредитами, видачі яких відбудуться найближчим часом», – говорить директор департаменту роздрібних клієнтів АТ «Кредобанк» Орися Юзвишин 

Від моменту старту державної програми здешевлення вартості іпотечних кредитів «Доступна іпотека 7%», Кредобанк отримав 167 звернень, у тому числі 28 – щодо купівлі житла на первинному ринку.

Основними умовами отримання кредиту в рамках програми є:

  • вартість житла - до 2,5 мільйонів гривень;
  • строк іпотечного кредиту - не більше 20 років;
  • розмір першого (початкового) внеску - від 20% вартості предмета іпотеки;
  • комісія за видачу кредиту відсутня;
  • сума іпотечного кредиту - до 2 мільйонів гривень;
  • нормативна площа предмета іпотеки -- 50 кв. метрів загальної площі на одного громадянина чи сім'ю з двох осіб та додатково 20 кв. метрів на кожного наступного члена сім'ї. 

Претендувати на кредит у рамках програми можуть особи, які не мають власного житла або мають житлову нерухомість, сукупна площа якої менше за нормативну площу предмета іпотеки (до 50 кв. м загальної площі) та чий середньомісячний дохід не перевищує 10-кратного розміру місячної середньої зарплати у відповідному регіоні України. Кредит можна отримати на житло на вторинному ринку, введене в експлуатацію не раніше 2018 року, а також на майнові права у новобудовах у акредитованих банком забудовників. Кредобанк не стягує комісій за видачу іпотечних кредитів.

 

Кредобанк підписав договір на реалізацію Державної програми здешевлення вартості іпотечних кредитів «Доступна іпотека 7%» 26 лютого 2021 року. Окрім цієї програми, банк також надає доступні кредити на придбання житла для українців за ставкою від 8% річних на перший рік кредитування. З липня 2020 року видав 995 іпотечних кредитів на загальну суму понад 1 мільярд гривень, а загальний іпотечний кредитний портфель фізичних осіб банку перевищив 2 мільярди гривень.


Хотите получать уведомление на ваш email, когда мы опубликуем новые статьи?

также следить за обновлениями сайта можно в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Быстрый поиск

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под залог недвижимости. Ставка 1.5% в месяц

Сумма от 30 000 до 50 000 000 грн. (в любой валюте).

Срок от 1 месяца до 10 лет.

100 л. топлива в подарок каждому клиенту.

Территория Киев, Киевская область до 35 км, Одесса, Харьков, Днепр, Львов, Полтава, Житомир, Ивано–Франковск, Черкассы, Черновцы, Чернигов, Сумы.

Залоговые кредиты в Киеве и области

Кредит під заставу нерухомості, авто, спецтехніки, золота та ін.

від 18% річних. Рішення за 30 хвилин

Будь-яка кредитна історія

Без довідки про доходи та поручителів

Будь-які суми від 15 000 грн. і вище

До 85% від вартості застави

Miloan.ua

1-й кредит до 15 000 - 0,01%!

Макс кредит: до 15 000 грн.

Строк: до 30 дн.

Вік / Возраст: > 18

Карта, паспорт, код

Рейтинги ипотечных кредитов