Кредобанк видав іпотечних кредитів на суму понад один мільярд гривень

Станом на 10 серпня 2021 року Кредобанк з початку цього року видав 1 300 іпотечних кредитів на суму понад один мільярд 100 тисяч гривень.

Зокрема, у рамках дії державної програми «Доступна іпотека під 7%» від моменту старту програми банком видано 170 позик на суму понад 145 млн гривень.

Найбільше виданих Кредобанком іпотек за програмою «Доступна іпотека під 7%» у місті Києві та області – 76 позик на суму 73 млн грн. Наступними по активності залишаються Волинська, Рівненська та Харківська області.  Майже 75% іпотечних кредитів у рамках державної програми складають позики на придбання житла на вторинному ринку нерухомості.

«Кредобанк зберігає свої лідерські позиції в іпотечному кредитуванні. На сьогодні частка іпотечних кредитів АТ «Кредобанк» є високою і складає 23% від усього ринку. Ми вважаємо, що програма «Доступна іпотека під 7%» відкрила нові можливості для українців, щоб отримати бажане помешкання. Середня сума кредиту на житло за програмою «Доступна іпотека під 7%» становить  - 858 млн гривень.», – говорить директор департаменту роздрібних клієнтів АТ «Кредобанк» Орися Юзвишин.

Основними умовами отримання кредиту в рамках програми є:

  • вартість житла - до 2,5 мільйонів гривень;
  • строк іпотечного кредиту - не більше 20 років;
  • розмір першого (початкового) внеску - від 20% вартості предмета іпотеки;
  • комісія за видачу кредиту – 0,5%;
  • сума іпотечного кредиту - до 2 мільйонів гривень;
  • нормативна площа предмета іпотеки -- 50 кв. метрів загальної площі на одного громадянина чи сім'ю з двох осіб та додатково 20 кв. метрів на кожного наступного члена сім'ї. 

Претендувати на кредит у рамках програми можуть особи, які не мають власного житла або мають житлову нерухомість, сукупна площа якої є меншою за нормативну площу предмета іпотеки та чий середньомісячний дохід не перевищує 10-кратного розміру місячної середньої зарплати у відповідному регіоні України. Кредит можна отримати на житло на вторинному ринку, введене в експлуатацію не раніше 2018 року, а також на майнові права у новобудовах забудовників, які акредитовані банком.

 

Кредобанк підписав договір на реалізацію Державної програми здешевлення вартості іпотечних кредитів «Доступна іпотека 7%» 26 лютого 2021 року. Окрім цієї програми, банк також надає доступні кредити на придбання житла для українців за ставкою від 9,5 % річних на перший рік кредитування. З липня 2020 року видав майже 2400 іпотечних кредитів на загальну суму близько 2,0 мільярда гривень, а загальний іпотечний кредитний портфель фізичних осіб банку перевищив 2,65 мільярди гривень.


Быстрый поиск

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под залог недвижимости. Срочный выкуп недвижимости

Фиксированная ставка по кредиту 1.5% в месяц

Сумма от 30 000 до 50 000 000 грн. (в любой валюте).

Срок от 1 месяца до 10 лет.

100 л. топлива в подарок каждому клиенту.

Территория Киев, Киевская область до 35 км, Одесса, Харьков, Днепр, Львов, Полтава, Житомир, Ивано–Франковск, Черкассы, Черновцы, Чернигов, Сумы.

Кредит 112

Кредит под залог недвижимости от 1,5% в месяц

Честный кредит без фиктивных акций и дополнительных условий:

-  Сумма от 30 000 до 30 000 000 грн;

-  Согласование в течение 10 минут;

-  Выдача денег в день обращения;

-  Без справки о доходах и с любой кредитной историей!

Залогом может выступить любая недвижимость.

Агропросперіс Банк

Благодійний депозит "Вклад у Перемогу"

Вклад у Перемогу з Агропросперіс Банком

12% річних у гривні на 9 місяців

Вклади від 1000 грн

Відсотки НАПЕРЕД за весь строк вкладу

+ спільна благодійна допомога ЗСУ

Ліцензія НБУ №241 від 16.02.2016

Получать все новости и статьи сайта в одном email в день?

также следить за новостями сайта можно в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Рейтинги ипотечных кредитов