Кредобанк видав 20 кредитів за програмою «Доступна іпотека 7%»

Кредобанк видав 20 кредитів на житло у рамках дії державної програми «Доступна іпотека 7%», з них 7 кредитів - на придбання квартир на первинному ринку.

Загальна сума виданих банком пільгових кредитів у рамках державної програми становить майже 16 млн. гривень. 

«Ми не очікували великої кількості видач на старті, оскільки є низка чинників,  які впливають на темпи видачі кредитів у рамках державної програми «Доступна іпотека 7%». Зараз, в основному, позичальниками таких кредитів є люди віком до 40 років, які проживають у сім’ях з однією-двома дітьми. Також за кредитами звертаються молоді сім’ї без дітей віком до 30 років. На сьогодні Кредобанк прийняв ще 28 рішень на суму понад 24 млн гривень. Вважаю, що найближчим часом темпи видачі іпотечних кредитів в цілому зростатимуть», – говорить директор департаменту роздрібних клієнтів АТ «Кредобанк» Орися Юзвишин. 

Від початку старту державної програми здешевлення вартості іпотечних кредитів «Доступна іпотека 7%», Кредобанк отримав 68 заяв на купівлю житла на загальну суму близько 70 млн. грн. 

Основними умовами отримання кредиту в рамках програми є:

  • вартість житла - до 2,5 мільйонів гривень;
  • строк іпотечного кредиту - не більше 20 років;
  • розмір першого (початкового) внеску - від 20% вартості предмета іпотеки;
  • комісія за видачу кредиту відсутня;
  • сума іпотечного кредиту - до 2 мільйонів гривень;
  • нормативна площа предмета іпотеки -- 50 кв. метрів загальної площі на одного громадянина чи сім'ю з двох осіб та додатково 20 кв. метрів на кожного наступного члена сім'ї. 

Претендувати на кредит у рамках програми можуть особи, які не мають власного житла або мають житлову нерухомість, сукупна площа якої менше за нормативну площу предмета іпотеки (до 50 кв. м загальної площі) та чий середньомісячний дохід не перевищує 10-кратного розміру місячної середньої зарплати у відповідному регіоні України. Кредит можна отримати на житло на вторинному ринку, введене в експлуатацію не раніше 2018 року, а також на майнові права у новобудовах у акредитованих банком забудовників. Кредобанк не стягує комісій за видачу іпотечних кредитів.

 

Кредобанк підписав договір на реалізацію Державної програми здешевлення вартості іпотечних кредитів «Доступна іпотека 7%» 26 лютого 2021 року. Окрім цієї програми, банк також надає доступні кредити на придбання житла для українців за ставкою від 8% річних на перший рік кредитування. З липня 2020 року видав майже 1300 іпотечних кредитів на загальну суму понад 1,1 мільярда гривень, а загальний іпотечний кредитний портфель фізичних осіб банку перевищив 2 мільярди гривень.


Хотите получать уведомление на ваш email, когда мы опубликуем новые статьи?

также следить за обновлениями сайта можно в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Быстрый поиск

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под залог недвижимости. Ставка 1.5% в месяц

Сумма от 30 000 до 50 000 000 грн. (в любой валюте).

Срок от 1 месяца до 10 лет.

100 л. топлива в подарок каждому клиенту.

Территория Киев, Киевская область до 35 км, Одесса, Харьков, Днепр, Львов, Полтава, Житомир, Ивано–Франковск, Черкассы, Черновцы, Чернигов, Сумы.

RwS bank

Депозит для фізичних осіб «Stability»

Отримуйте максимальний дохід від валютних накопичень

Ставка у валюті, % річних - до 4%

Сума - від 100 євро / долар

Максимальна сума - без обмежень

Депозитний вклад захищено Фондом гарантування вкладів фізичних осіб

Агропросперіс Банк

Вигідні депозити у доларах США

Депозит в доларах США

3,5% річних на 6 місяців

Вклади від 500 USD

Акція діє до 31.05.2021

Агропросперіс Банк – банк, який має 100% іноземний капітал (США і Європа) та найвищий рейтинг депозитів ua1

м. Київ, Вінниця

Ліцензія НБУ №241 від 16.02.2016

Рейтинги ипотечных кредитов