Кредобанк – лідер іпотечного кредитування за державною програмою «Доступна іпотека 7%»

У рамках державної програми «Доступна іпотека 7%» Кредобанк видав понад 380 пільгових кредитів на суму майже 330 мільйонів гривень та, за інформацією Міністерства фінансів України, став лідером за кількістю та сумою виданих кредитів за програмою.

Майже 72 % іпотечних кредитів у рамках державної програми складають позики на помешкання вторинного ринку нерухомості. Найактивнішим регіоном, де видано найбільше іпотек за програмою «Доступна іпотека під 7%» є Київ та Київська область – понад 170 позик, а далі – Волинська, Рівненська, Львівська та Харківська області.

«Кредобанк працює на ринку іпотечного кредитування майже 12 років. Нещодавнє  спрощення умов, які сьогодні пропонує державна програма «Доступна іпотека під 7%», істотно збільшує можливості отримати вигідний кредит на житло. Нагадаю, що відтепер у програмі можна брати кредити на помешкання  без обмеження за строками введення в експлуатацію або реконструкції, окрім міст мільйонників, де вікове обмеження складає до 10 років. Загальна ж площа предмета іпотеки тепер може перевищувати нормативну на 40%.», – говорить директор департаменту іпотечного та готівкового кредитування АТ «Кредобанк» Павло Маїк.

Основними умовами отримання кредиту в рамках програми є:

  • вартість житла - до 2,5 мільйонів гривень;
  • строк іпотечного кредиту - не більше 20 років;
  • розмір першого (початкового) внеску - від 20% вартості предмета іпотеки;
  • комісія за видачу кредиту – 0,5%;
  • сума іпотечного кредиту - до 2 мільйонів гривень;
  • нормативна площа предмета іпотеки -- 50 кв. метрів загальної площі на одного громадянина чи сім'ю з двох осіб та додатково 20 кв. метрів на кожного наступного члена сім'ї. 

Претендувати на кредит у рамках програми можуть особи, які не мають власного житла або мають житлову нерухомість, сукупна площа якої є меншою за нормативну площу предмета іпотеки та чий середньомісячний дохід не перевищує 10-кратного розміру місячної середньої зарплати у відповідному регіоні України. 

Кредобанк підписав договір на реалізацію Державної програми здешевлення вартості іпотечних кредитів «Доступна іпотека 7%» 26 лютого 2021 року. Окрім цієї програми, банк також надає доступні кредити на придбання житла для українців за ставкою від 10 % річних на перший рік кредитування. З липня 2020 року банк видав майже 3200 іпотечних кредитів на загальну суму близько 2,6 мільярда гривень, а загальний іпотечний кредитний портфель фізичних осіб банку перевищив 2,9 мільярди гривень.

 


Быстрый поиск

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под залог недвижимости. Срочный выкуп недвижимости

Фиксированная ставка по кредиту 1.5% в месяц

Сумма от 30 000 до 50 000 000 грн. (в любой валюте).

Срок от 1 месяца до 10 лет.

100 л. топлива в подарок каждому клиенту.

Территория Киев, Киевская область до 35 км, Одесса, Харьков, Днепр, Львов, Полтава, Житомир, Ивано–Франковск, Черкассы, Черновцы, Чернигов, Сумы.

Агропросперіс Банк

Благодійний депозит "Вклад у Перемогу"

Вклад у Перемогу з Агропросперіс Банком

12% річних у гривні на 9 місяців

Вклади від 1000 грн

Відсотки НАПЕРЕД за весь строк вкладу

+ спільна благодійна допомога ЗСУ

Ліцензія НБУ №241 від 16.02.2016

Агропросперіс Банк

Акційний депозит під 15%

Акційний депозит "На літо" від Агропросперіс Банку

15% річних у гривні

на строк 1 або 3 місяці

+ БОНУС до ставки на сайті

Вклади від 1000 грн

Діє з 10.06 до 31.07.2022

Ліцензія НБУ №241 від 16.02.2016

Получать все новости и статьи сайта в одном email в день?

также следить за новостями сайта можно в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Рейтинги ипотечных кредитов