Кредитвест Банк (Вест Файненс энд Кредит)

Информация Кредитвест Банка (Вест Файненс энд Кредит) для клиентов: депозиты, кредиты, карты, курсы валют, новости и акции, адреса отделений и банкоматов, официальный сайт, телефоны, горячая линия

Головной офис:

Киев, ул. Леонтовича, 4-А найти на карте

Сеть банка:

Найти отделения и банкоматы Кредитвест Банка (Вест Файненс энд Кредит)

Телефон головного офиса:

(044) 365-00-05

Горячая линия:

0 800 501 800

Email:

info@creditwest.ua

Официальный сайт:

www.creditwest.kiev.ua

Курсы валют на сегодня

Источник: официальный сайт банка. Обновление - ежедневно до 12:00. Банк может менять курс валют в течение дня.

Валюта
Покупка
Продажа
Конвертер
26,00 покупка
26,25 продажа
29,40 покупка
29,80 продажа
4,45 покупка
5,05 продажа

О банке

«Публічне акціонерне товариство «ВЕСТ ФАЙНЕНС ЕНД КРЕДИТ БАНК» (скорочена назва ПАТ «КРЕДИТВЕСТ БАНК») – це перший в Україні банк з турецький капіталом. Власником банку є компанії, що належать до групи Altınbaş, одного з найбільших турецьких холдингів. Банк розпочав свою діяльність в 2006 році, та по сьогоднішній день надає якісні послуги фізичним та юридичним особам.Акціонери та Спостережна рада банку приділяють ретельну увагу до професіоналізму менеджменту та персоналу банку, що покликано забезпечити роботу установи за високими стандартами банківських послуг та реалізувати довгострокову стратегію розвитку. За розміром регулятивного капіталу і активів банк відноситься до 4 групи.На сьогодні «КРЕДИТВЕСТ БАНК» є однією з надійніших установ серед банків України, підтвердженням чого є отримання високих оцінок від міжнародного та національного рейтингових агентств:- міжнародне рейтингове агентство JCR Eurasia Rating 21 липня 2014 р. підтвердило довгостроковий рейтинг за національною шкалою на рівні «AA- (Ukr)», короткостроковий рейтинг за національною шкалою на рівні «А-1+ (Ukr)» з прогнозом «Стабільний»;- національне рейтингове агентство IBI-Рейтинг 03 грудня 2014 р. визначило довгостроковий кредитний рейтинг за національною шкалою на рівні uaAA з прогнозом «Стабільний», рейтинг надійності банківських вкладів присвоєно на рівні 5 «Відмінна надійність».

Руководство банка

Тихонов Игорь Юрьевич

Тихонов Игорь Юрьевич

Председатель Правления

Опыт работы в банковской сфере: С 2004 годаТрудовая деятельность в ОАО «КРЕДИТВЕСТ БАНК»: С 2009 годаПредыдущий опыт работы: Руководящие должности в ОАО «Альфа-Банк», г. Киев, Украина..

Смотрите также:

Правление банка

Наблюдательный совет

Финансовые показатели Кредитвест Банка (Вест Файненс энд Кредит) (I квартал 2019)

Название
Тыс. грн
Место в рейтинге НБУ
Собственный капитал
Чистая прибыль
Обязательства

Расположение на карте главного офиса Кредитвест Банка (Вест Файненс энд Кредит)Актуальные обзоры банковского рынка на ваш e-mail!