Святкова 8% ставка по Європейському персональному кредиту до Міжнародного жіночого дня від ПРАВЕКС БАНКу

ПРАВЕКС БАНК, банк міжнародної фінансової Групи Інтеза Санпаоло, до Міжнародного жіночого дня приготував приємний подарунок – 8% ставку по кредиту.

З 24 лютого по 31 березня 2020 року клієнти банку зможуть оформити Європейський персональний кредит на суму до 1 млн грн, без застави на омріяні подарунки за пільговою ставкою 8% строком на два місяці   з дати отримання кредиту. Після цього процента ставка знову буде згідно зі стандартними умовами Європейського персонального кредиту, а саме від 17,99% річних.

Нагадаємо, що  Європейський персональний кредит від ПРАВЕКС БАНКу дає можливість на найпривабливіших на ринку умовах миттєво отримати кошти до 1 млн грн без необхідності оформляти заставу. Цей кредит для тих, хто вміє заробляти та витрачати гроші, хто не відкладає життя на завтра. Саме тому, завдяки акційній пропозиції від банку можна не зволікати та здійснити мрії близьких людей або свої, зробивши подарунки, які вражають.

«Вітаємо усіх жінок зі святом весни - 8 березня. Ми приготували святкову акцію - 8% ставку по європейському персональному кредиту на 2 місяці, що дасть змогу зробити найкращі подарунки рідним», - прокоментував Семен Бабаєв, заступник Голови Правління, керівник головного управління роздрібного бізнесу ПРАВЕКС БАНКу.

Детальніше за посиланням: https://www.pravex.com.ua/landing-credit.


Хотите получать уведомление на ваш email, когда мы опубликуем новые статьи?

также следить за обновлениями сайта можно в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Быстрый поиск

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под 1,5% в месяц. Под авто, квартиру, дом, нежилое помещение

Сумма: от 30 000 до 15 000 000 грн.

Срок: от 1 месяца до 10 лет

Без выписки и перерегистрации

Киев, Киевская обл. до 60 км

Страховая группа ТАС

Страховка онлайн

Туристическая страховка онлайн: три программы на выбор.

Обязательная автогражданка от лидера рынка.

Рейтинги потребительских кредитов