На які кредитні програми Укрексімбанку варто звернути увагу малому бізнесу у жовтні

Начальник Управління малого та середнього бізнесу державного Укрексімбанку Владлен Дєдков:

Оскільки розвиток малого та середнього бізнесу є одним з пріоритетів діяльності Укрексімбанку, умови кредитних продуктів та їх цінові характеристики адаптовані  для цього сегменту і враховують потреби та можливості клієнтів, види їхньої діяльності та ризики, ситуацію на ринку.

На початку жовтня Укрексімбанк вкотре знайшов можливості для зниження  процентних ставок за широким спектром кредитів для МСБ – як у національній, так і в іноземній валюті.  Це, зокрема, спеціалізована група кредитів для аграріїв, кошти на оборотний капітал для забезпечення поточної діяльності підприємств, середньо- та довгострокове фінансування інвестиційних проектів.

Також за окремими кредитними продуктами позичальники можуть скористатися спеціальними пільговими ставками та компенсацією витрат. Йдеться про державні програми підтримки АПК, міжурядову угоду «Білоруський імпорт» на придбання техніки білоруського виробництва, власні партнерські програми банку з виробниками, дилерами та дистриб’юторами.

Укрексімбанк продовжує активно працювати як уповноважений банк з реалізації державних програм підтримки сільгосптоваровиробників. За програмами здешевлення кредитів позичальники Укрексімбанку отримують компенсації відсотків та реально сплачують 1% річних у гривні. Компенсація здійснюється як за короткостроковими кредитами для покриття виробничих витрат, так і за середньо- і довгостроковим фінансуванням інвестиційного характеру, наприклад, на придбання техніки та обладнання, будівництво і реконструкцію ферм, доїльних залів, цехів переробки.

Крім цінових параметрів, протягом весни-літа нами були оптимізовані та адаптовані  й інші умови діючих кредитних продуктів для клієнтів малого і середнього бізнесу. Зокрема, за низкою програм переглянуто умови надання коштів – максимальних термінів фінансування, розміру власного внеску позичальника, забезпечення за кредитом тощо.

Детальні умови надання фінансування та комплексного обслуговування в Укрексімбанку можна дізнатися на сайті www.eximb.com та у менеджерів філій у всіх регіонах України.


Хотите получать уведомление на ваш email, когда мы опубликуем новые статьи?

также следить за обновлениями сайта можно в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Быстрый поиск

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под 1,5% в месяц. Под авто, квартиру, дом, нежилое помещение

Сумма: от 30 000 до 15 000 000 грн.

Срок: от 1 месяца до 10 лет

Без выписки и перерегистрации

Киев, Киевская обл. до 60 км

Страховая группа ТАС

Страховка онлайн

Туристическая страховка онлайн: три программы на выбор.

Обязательная автогражданка от лидера рынка.

Рейтинги потребительских кредитов