Кредобанк знижує відсоткові ставки за кредитами для ОСББ

Кредобанк знижує ставки за кредитами для об’єднань співвласників багатоквартирних будинків. Відтепер такий кредит можна отримати за ставкою від 11% річних.

Кредити для ОСББ видаються без забезпечення, без поруки та без будь-яких інших гарантій зі сторони позичальника. Максимальна сума кредиту становить 10 мільйонів гривень, термін кредитування – до 10 років. Можливе відтермінування сплати за кредитом на строк до 12 місяців. 

«Кредобанк – один із перших комерційних банків України, який розпочав активно співпрацювати з об’єднаннями співвласників багатоквартирних будинків. Завдяки можливості поєднання різноманітних ґрантових, державних та регіональних програм кредитування на енергомодернізацію багатоквартирних будинків стає доступнішим. Ми сподіваємося, що зниження  відсоткової ставки за кредитами ОСББ дозволить залучити фінансування для модернізації більшої кількості житлових будинків в Україні», – говорить директор департаменту розвитку корпоративного бізнесу та МСБ АТ «Кредобанк» Ірина Груй. 

У червні 2020 року Кредобанк підписав партнерську угоду з Фондом енергоефективності в рамках програми «Енергодім». У рамках цієї програми ОСББ має можливість отримати відшкодування витрат на здійснення енергоефективних заходів в будинку в розмірі від 40 до 70% від вартості проєкту. Основні критерії для отримання кредиту: термін діяльності ОСББ більше 6 місяців, середній рівень збору платежів співвласників не нижче 85% затвердженого кошторису, відсутність заборгованості перед ресурсопостачальними організаціями та відмінна ділова репутація. 

З червня минулого року Кредобанк видав 12 кредитів для ОСББ на суму близько 19 мільйонів гривень. Упродовж усього періоду партнерської співпраці з Фондом енергоефективності через банк подали документи на отримання грантів від Фонду 23 ОСББ, з них уже отримано грантів на суму близько 2,5 млн. грн. Зокрема, львівське ОСББ, яке отримало перший кредит за програмою «Енергодім» в Банку у вересні минулого року, вже отримало грант в розмірі 70% від вартості проведених заходів. Додатково позичальник отримав відшкодування частини кредиту від Львівської міської ради, а також одержує компенсацію частини відсотків за  кредитом від Львівської обласної державної адміністрації протягом перших 12 місяців кредиту.


Хотите получать уведомление на ваш email, когда мы опубликуем новые статьи?

также следить за обновлениями сайта можно в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Быстрый поиск

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под залог недвижимости. Ставка 1.5% в месяц

Сумма от 30 000 до 50 000 000 грн. (в любой валюте).

Срок от 1 месяца до 10 лет.

100 л. топлива в подарок каждому клиенту.

Территория Киев, Киевская область до 35 км, Одесса, Харьков, Днепр, Львов, Полтава, Житомир, Ивано–Франковск, Черкассы, Черновцы, Чернигов, Сумы.

Страховая группа ТАС

Страховка онлайн

Туристична страховка онлайн: три програми на вибір

Обов'язкова автоцивілка від лідера ринку

Miloan.ua

1-й кредит до 15 000 - 0,01%!

Макс кредит: до 15 000 грн.

Строк: до 30 дн.

Вік / Возраст: > 18

Карта, паспорт, код

Рейтинги потребительских кредитов