«КРЕДОБАНК» збільшує максимальну суму кредитів готівкою до 500 000 гривень // 11.04.2019

«КРЕДОБАНК» збільшує максимальну суму кредитів готівкою на будь-які потреби. З квітня клієнти можуть отримати кредит готівкою до 500 000 гривень, а також рефінансувати видані раніше кредити в інших банках на таку ж суму. // 11.04.2019

Відповідно до оновлених пропозицій готівкового кредитування, клієнти можуть отримати кредит на будь-які потреби на суму до 500 000 грн. на строк до 60 місяців. Для отримання кредиту на суму від 100 тисяч гривень необхідно надати паспорт, довідку про присвоєння ідентифікаційного номера платника податків і виписку з банку про доходи.

Оновлена пропозиція з рефінансування виданих раніше споживчих кредитів дозволяє клієнтам суттєво зекономити на щомісячному платежу. Рефінансувати можна всі види споживчих кредитів з українських банків, включаючи товарні кредити, заставні кредити та заборгованість за кредитними картами. Для оформлення рефінансування необхідно подати кредитні угоди або довідки про стан заборгованості за кредитами, що підлягають рефінансуванню, а у разі рефінансування на суму понад 50 тисяч гривень – довідку про доходи за останні півроку. Пропозиція з рефінансування дозволяє як рефінансувати залишки за споживчими кредитами, так і отримати додаткові кошти готівкою.

«Основною перевагою кредиту готівкою на велику суму над кредитами на купівлю квартири або автомобіля є швидкість отримання коштів, відсутністю страхування і застави. Ми збільшуємо максимальну суму кредиту майже вдвічі, аби допомогти нашим клієнтам задовольнити ще більше своїх потреб та реалізувати свої мрії, – говорить директор Департаменту споживчого кредитування АТ «Кредобанк» Сергій Кірюхін. – Основними перевагами споживчих кредитів від «Кредобанку» залишаються відсутність вимог щодо страхування життя, фіксовані щомісячні платежі, які дозволяють планувати родинний бюджет, а також відсутність комісій за дострокове погашення».

З детальними умовами пропозицій кредитів готівкою від «Кредобанку» можна ознайомитись тут.

Быстрый поиск


Горячие предложения

Кредиты на карту

более 30 онлайн-сервисов!

Ставка - от 0.01%

Срок - до 180 дней

Сумма - до 20 000 грн.

Документы - паспорт и код

ШвидкоГроші

Кредит за 30 минут

Сумма: от 600 до 10 000 грн.

Выдача: наличные или на карту

Возраст: от 18 до 60 лет

Документы: паспорт и ИНН