«КРЕДОБАНК» збільшує максимальну суму кредитів готівкою до 500 000 гривень

«КРЕДОБАНК» збільшує максимальну суму кредитів готівкою на будь-які потреби. З квітня клієнти можуть отримати кредит готівкою до 500 000 гривень, а також рефінансувати видані раніше кредити в інших банках на таку ж суму.

Відповідно до оновлених пропозицій готівкового кредитування, клієнти можуть отримати кредит на будь-які потреби на суму до 500 000 грн. на строк до 60 місяців. Для отримання кредиту на суму від 100 тисяч гривень необхідно надати паспорт, довідку про присвоєння ідентифікаційного номера платника податків і виписку з банку про доходи.

Оновлена пропозиція з рефінансування виданих раніше споживчих кредитів дозволяє клієнтам суттєво зекономити на щомісячному платежу. Рефінансувати можна всі види споживчих кредитів з українських банків, включаючи товарні кредити, заставні кредити та заборгованість за кредитними картами. Для оформлення рефінансування необхідно подати кредитні угоди або довідки про стан заборгованості за кредитами, що підлягають рефінансуванню, а у разі рефінансування на суму понад 50 тисяч гривень – довідку про доходи за останні півроку. Пропозиція з рефінансування дозволяє як рефінансувати залишки за споживчими кредитами, так і отримати додаткові кошти готівкою.

«Основною перевагою кредиту готівкою на велику суму над кредитами на купівлю квартири або автомобіля є швидкість отримання коштів, відсутністю страхування і застави. Ми збільшуємо максимальну суму кредиту майже вдвічі, аби допомогти нашим клієнтам задовольнити ще більше своїх потреб та реалізувати свої мрії, – говорить директор Департаменту споживчого кредитування АТ «Кредобанк» Сергій Кірюхін. – Основними перевагами споживчих кредитів від «Кредобанку» залишаються відсутність вимог щодо страхування життя, фіксовані щомісячні платежі, які дозволяють планувати родинний бюджет, а також відсутність комісій за дострокове погашення».

З детальними умовами пропозицій кредитів готівкою від «Кредобанку» можна ознайомитись тут.

Новости страховых компаний

Хотите получать уведомление на ваш email, когда мы опубликуем новые статьи?

также следить за обновлениями сайта можно в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Быстрый поиск

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под 1,5% в месяц. Под авто, квартиру, дом, нежилое помещение

Сумма: от 30 000 до 15 000 000 грн.

Срок: от 1 месяца до 10 лет

Без выписки и перерегистрации

Киев, Киевская обл. до 60 км

Страховая группа ТАС

Страховка онлайн

Туристическая страховка онлайн: три программы на выбор.

Обязательная автогражданка от лидера рынка.

Рейтинги потребительских кредитов