про твої фінанси

про твої фінанси

Кредити готівкою онлайн

Пропонуємо список надійних та перевірених кредитних компаній, які видають кредити готівкою онлайн у Львові, Тернополі, Вінниці та інших містах. Для оформлення позики необхідно відправити онлайн-заявки, клікнувши на кнопку "Детальніше".

Банк Кредит-Днепр

Кредит готівкою!

Макc кредит: до 500 000 грн.

Строк: 12-60 місяців

Вік / Возраст: 22 - 64

Мінімальний пакет документів

Альфа Банк

Кредит готівкою!

Макc кредит: до 1 000 000 грн.

Строк: 6-60 місяців

Вік / Возраст: 21 - 65

Лише паспорт та ІПН

БізнесПозика

Вигідні кредити!

Макc кредит на карту: до 100 000 грн.

Строк: до 112 дн.

Вік / возраст: > 18

Паспорт, код

Источник: Простобанк Консалтинг

Дата обновления: 28.05.2022

Більше про швидкі онлайн кредити готівкою

  1. Де можна взяти кредит готівкою онлайн без довідок і поручителів?
  2. Довгостроковий кредит онлайн на карту на рік
  3. Що потрібно для оформлення кредиту готівкою онлайн: як відправити онлайн заявку

Дуже часто фінансові проблеми змушують нас задуматися, де можна швидко взяти гроші готівкою в борг. Через потребу в грошах ми шукаємо різні способи кредитування. Сьогодні Prostobank.ua розповість, чи можна взяти кредит готівкою онлайн з рішенням відразу на карту, як вибрати дешеву позику через інтернет.

Де можна взяти кредит готівкою онлайн без довідок і поручителів?

Онлайн кредитування в Україні активно розвивається. Кредити в інтернеті в першу чергу асоціюються з мікропозиками від МФО. Але ринок банківських послуг також не стоїть на місці і активно конкурує з небанківськими онлайн кредитами. Багато банків надають можливість кредитування через інтернет. Банки і кредитні організації оформляють онлайн-заявки через інтернет цілодобово. Тому на цій сторінці ми зібрали банківські і небанківські пропозиції з оформлення готівкових кредитів. Тут ви можете взяти онлайн мікрокредит і кредит на велику суму грошей без довідки про доходи та поручителів. Фінансові організації без проблем видають кредити через інтернет.

Моментальні онлайн кредити готівкою доступні для жителів Києва, Харкова, Одеси, Дніпра та інших міст України. Для вибору кращого грошового кредиту і збільшення шансів на отримання грошей радимо відправити онлайн заявки в декілька організацій. Подати онлайн-заявку на мікропозику в усі банки - легко, швидко і безкоштовно. Для цього необхідно натиснути на кнопку «Детальніше» та заповнити свої дані, не виходячи з дому. Більшість кредитних установ вимагають тільки паспорт та ІПН. Деякі банки пропонують кредити без відсотків або з мінімальною процентною ставкою (0,01% річних). Тому добре вивчайте умови кредитування банків-конкурентів.

Довгостроковий кредит онлайн на карту на рік

Популярні сьогодні мікропозики характеризуються не великими сумами і не тривалими термінами кредитування. Тому багатьох читачів нашого сайту цікавить питання, де взяти кредит на 12 місяців онлайн на карту? Розуміючи актуальність питання, аналітики компанії «Простобанк Консалтинг» зібрали пропозиції банків і МФО за довгостроковим онлайн кредитуванням. Оскільки більшість мікрокредитних організацій видають онлайн позики на термін до місяця, вам краще ознайомитися з банківськими споживчими кредитами, які можна оформити через інтернет.

Отже, довгострокові онлайн позики на рік пропонують такі МФО:

SlonCredit (видають готівкові кредити на карту на строк до 12 місяців, максимальна сума - до 20 тис. грн.). Для оформлення позики необхідно надати тільки паспорт і ІПН

ШвидкоГроші - максимальний термін кредитування становить 3 роки, максимальна сума - до 10 тис. грн.

Finsee - сервіс пошуку банківських онлайн кредитів сумою до 500 тис., максимальним терміном до 5 років

CreditCash - онлайн кредити готівкою або на картку строком до 5 років (максимальна сума - до 300 тис. Грн.)

Банківські онлайн кредити готівкою або на картку на тривалий термін (12 місяців і більше):

Банк Кредит Дніпро надає фізичним особам можливість взяти кредит готівкою в розмірі до 50 тис. грн. онлайн на строк до 3 років. Кредит можна отримати без довідки про доходи

Альфа-Банк кредитує приватних осіб без застави та поручителів на термін до 5 років. Максимальна сума становить 100 тис. грн.

Ідея Банк пропонує готівковий кредит на термін до 5 років, максимальна сума - до 200 тис. Оформляючи позику через інтернет, можна отримати 10% знижку на процентну ставку

ПУМБ також активно розвиває споживче онлайн кредитування, пропонуючи позики на термін до 4 років. Сума - від 15 до 200 тис. грн.

Що потрібно для оформлення кредиту готівкою онлайн: як відправити онлайн заявку

Ознайомившись з кредитними пропозиціями на цій сторінці, натисніть на кнопку «Детальніше». Після цього потрібно заповнити заявку на кредит онлайн (вкажіть ПІБ, суму і термін позики, номер телефону, ІПН, місто отримання кредиту). Якщо ви хочете отримати споживчий кредит на карту, вкажіть реквізити карти. Після цього чекайте кредитного рішення банку або МФО. У разі позитивного рішення, вам необхідно під'їхати до найближчого відділення банку для оформлення кредитного договору та отримання грошей. Якщо ви вибрали спосіб отримання грошей на карту, відвідувати відділення кредитної організації не обов'язково.

Контакты и реквизиты финансовых организаций

Банк Кредит-Днепр

Горячая линия: ‎0 (800) 507 700

Всі види банківських послуг. Ліцензія НБУ №70 від 22.10.2018 р

Альфа Банк

Контакты: 380 44 490 46 00, [email protected]

АО «Альфа-Банк» сокращенное наименование 03150, г. Киев, ул. Б. Васильковская, 100 юридический адрес ул. Десятинная, 4/6, г. Киев, Украина, 01001 Ліцензія НБУ №61 від 05.10.2011 р.

БізнесПозика

Горячая линия: 0-800-211-503