про твої фінанси

про твої фінанси

Кредит онлайн під 0

Як і де взяти перший кредит під 0 відсотків? Пропонуємо список надійних та перевірених кредитних компаній, які видають безвідсоткові онлайн кредити на картку під 0% новим клієнтам.

ZeCredit

Лучший выбор 1-й кредит онлайн за 5 мин. - 0,01%!

Макс кредит: до 15 000 грн.

Срок: до 30 дн.

Возраст: 18 - 65

Money4you

1-й кредит онлайн - 0,01%!

Макc кредит: до 7 000 грн.

Строк: до 30 дн.

Вік / Возраст: > 18

Карта, паспорт, код

Loany

Кредит онлайн на карту!

Макc кредит на карту: до 10 000 грн.

Строк: до 30 дн.

Вік / Возраст: > 18

Карта, паспорт, код

Источник: Простобанк Консалтинг

Дата обновления: 30.06.2022

Більше про перший кредит під 0 відсотків

  1. Чи можна отримати кредити онлайн без відсотків і поручителів?
  2. У чому особливість безвідсоткових онлайн позик?
  3. Чому МФО видають нові кредити під 0 відсотків на карту?
  4. На що звернути увагу, оформляючи онлайн кредит без відсотків?

Розвиток сучасних технологій сприяє розвитку нових видів кредитування. Якщо раніше клієнтові потрібно було втратити 2-6 годин на оформлення позики в відділенні банку або кредитної організації, то зараз він може оформити мікропозику через інтернет за 20-30 хвилин.

Багатьох з нас цікавить питання, де можна взяти кредит готівкою або на картку під маленький відсоток? Чи видають фінансові організації безвідсоткові кредити через Інтернет? Де позичити грошей без відсотків і поручителів? Здавалося б, МФО не вигідно видавати безкоштовні онлайн кредити під 0 відсотків. Але як показують дослідження ринку мікрофінансового кредитування, фінансові організації пропонують населенню перший займ безкоштовно - гроші на карту без відсотків і поручителів в Києві, Харкові, Одесі та інших містах України.

Чи можна оформити кредити онлайн без відсотків і поручителів?

Так, сьогодні цілком реально оформити мікропозику через інтернет з нульовою процентною ставкою. Компанія «Простобанк Консалтинг», яка досліджує ринок банківських послуг більше 12 років, проаналізувала кредитні пропозиції мікрофінансових організацій України. Згідно з аналітичними дослідженнями багато МФО видають перші позики під 0% річних (якщо бути точніше, під 0,01% річних). Наприклад, клікнувши на кнопку «Детальніше» навпроти компанії Creditplus, ви побачите калькулятор розрахунку вартості мікрокредиту. Вибравши суму позики 1500 грн., термін кредитування - 20 днів, нам потрібно буде погасити 1503 грн. Тобто, плата за користування кредитом становить 3 грн. або 0,002% в місяць.

За даними компанії «Простобанк Консалтинг» 12 МФО пропонують фізичним особам безвідсоткові кредити під нуль онлайн без довідок про доходи та поручителів.

У чому особливість безвідсоткових онлайн позик?

Перша особливість таких мікрокредитів під низький відсоток - позики видаються тільки новим клієнтам. Тобто, ви можете оформити позику під нуль відсотків у тому випадку, якщо ви оформляєте такий кредит перший раз.

Друга особливість - нові кредити без відсотків видаються на невеликі суми. Дослідження показали, що максимальна сума за позиками з нульовою процентною ставкою становить 3 тис. грн. (SOS Credit), 4 тис. грн. (компанії Creditplus, Ccloan.ua, My wallet, Mycredit), 5 тис. грн. (Moneyveo, Miloan), 10 тис. (Дінеро, Alexcredit). Тобто, від 3 до 10 тис. грн. сьогодні реально отримати в кредит без відсотків.

Третя особливість - невеликий термін кредитування. Ми проаналізували, на який термін МФО готові надати онлайн кредити під 0% без поручителів. Виявилося, більшість небанківських кредитних організацій видають такі мікропозики на місяць (30-31 день). Тільки 1 компанія SOS Credit готова видати гроші на менший термін - 15 днів. Максимальний термін безкоштовного користування мікрокредитом пропонує компанія Дінеро - до 92 днів. Акція діє з 1 червня до 31 серпня 2019 року. Є можливість скористатися позикою 3 рази (по 30 днів); 6 раз (по 14 днів) і 12 разів (по 7 днів), а також в будь-якій комбінації цих термінів.

Чому МФО видають нові кредити під 0 відсотків на карту?

Безумовно, безкоштовні кредити завжди насторожують. Українцям важко повірити в наявність безпроцентних кредитів. І головне питання, чому мікрокредитні небанківські організації видають населенню кредити онлайн без відсотків і поручителів?

Кількість МФО на українському фінансовому ринку стрімко збільшується. Висока конкуренція в даному сегменті змушує компанії розробляти нові програми лояльності та акції. З метою збільшення клієнтської бази, зростання популярності організації пропонують невеликі суми в кредит під 0%.

Переважно кредитні організації видають фізичним особам перші кредити під 0 відсотків. Таким чином, пропонуючи акційні продукти, вони знайомлять населення зі своїми послугами. Такі акції вигідні як для МФО, так і для позичальників. Тому не варто шукати підводних каменів в таких пропозиціях. На Prostobank.ua ви можете ознайомитися з усіма нульовими кредитами і вибрати найбільш підходящу безпроцентну розстрочку від фінансової компанії. Скористайтеся вигідними умовами оформлення грошей в борг без відсотків в онлайн режимі!

На що звернути увагу, оформляючи онлайн кредит без відсотків?

Проаналізувавши кредитні продукти провідних МФО, можемо порадити нашим читачам звертати увагу на такі показники: сума позики, термін кредитування і спосіб нарахування процентної ставки. Якщо ви побачите на сайті компанії новий кредит по 0,001%, обов'язково уточніть, це 0,001% в день або в місяць? Чи передбачені додаткові комісії?

Prostobank.ua працює з перевіреними і надійними кредитними компаніями, які мають ліцензію НБУ на видачу позик. Ми не нараховуємо комісію з позичальників. Наша мета - надати відвідувачам сайту конкурентні пропозиції по онлайн кредитам під 0%.

Контакты и реквизиты финансовых организаций

Money4you

0 800 330 024 Пн-Пт: 09:00-20:00 Сб-Нд: 10:00-20:00 [email protected]

Money4You – Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи No 1198, видане Нацкомфін послуг 07.05.2019 року.

Loany

Код за ЄДРПОУ 39584637