ТАСКОМБАНК оновив дизайн додатку TAS2U

Платформа дистанційного обслуговування TAS2U, яка нині налічує понад 175 тисяч користувачів, на початку року вийшла з оновленим дизайном.

На початку 2021 року клієнти ТАСКОМБАНКУ отримали можливість користуватися додатком TAS2U у новому дизайні. Це платформа, де класичний інтернет-банкінг об’єднаний із сучасними сервісами. Тут можна управляти коштами онлайн, здійснювати швидкі перекази за номером картки, отримувати кешбек, обмінювати валюту та заробляти більше на депозитах. Крім класичних сервісів, додатком можна користуватися як електронним гаманцем, зберігаючи в TAS2U картки, емітовані будь-яким українським банком.

«Якісне дистанційне обслуговування – must have для сучасної банківської установи. З огляду на події останнього року, коли клієнти більшість щоденних операцій почали здійснювати онлайн, стало зрозуміло — час вимагає змін. Нині ми багато працюємо над покращенням клієнтського досвіду. Першим кроком став оновлений дизайн. Більш яскравий, нативний та зручний у використанні. Ми змінили те, що користувачі оцінюють не задумуючись, майже на підсвідомому рівні, запропонувавши відчуття, коли все на своїх місцях і під потрібним пальцем, — підкреслив Артур Муравицький, заступник голови правління ТАСКОМБАНКУ. — Проте, це лише початок якісних змін, які ми плануємо втілити у 2021 році».

В ТАСКМБАНКУ вже впровадили операції зручних комунальних платежів за підтримки партнера, сервісу Portmone. Поки сервіси остаточно тестуються, клієнти банку можуть сплачувати комунальні платежі у мобільному додатку TAS2U безкоштовно. Акція продовжиться до березня 2021 року. А до кінця року мають вийти інші оновлення функціоналу та нові продукти, доступні в мобільному додатку.


Хотите получать уведомление на ваш email, когда мы опубликуем новые статьи?

также следить за обновлениями сайта можно в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Быстрый поиск

Горячие предложения

UniGroup

Кредит під 1,5% на місяць. Під авто, квартиру, будинок, нежитлове приміщення

Кредит: 30 000 - 15 000 000 грн.

Термін: від 1 місяця до 10 років

Без виписки і перереєстрації

Київ, Київська область, Одеса, Харків, Дніпро, Львів, Полтава, Житомир, Івано-Франківськ

Агропросперіс Банк

Вигідні депозити

Депозит "Класичний+"

Cтавка – 10% річних у гривні

+0,25% при сумі від 100 000 грн.

Термін – 12 місяців

Виплата відсотків – в кінці строку

Мінімальна сума вкладу – 15 000 грн.

м. Київ, Вінниця

Ліцензія НБУ №241 від 16.02.2016

ZeCredit

0% на 1-й кредит онлайн

96% погоджених кредитів

Перший кредит - до 5 000 ₴

Maксимальна Сума - до 12 000 ₴

Вік - 18 до 65

Доступність по всій Україні

Рейтинги пластиковых карт