Шкільний шопінг без проблем! Готуємось до школи з ТАСКОМБАНКОМ!

Шкільний шопінг зазвичай вимагає не тільки багато часу, але й значних витрат.

За нашими підрахунками, напередодні 1 вересня батьки у середньому витрачають на одного школяра 5-6 тис. грн. Запобігти удару по гаманцю допоможуть кредитні пропозиції ТАСКОМБАНКУ.

З кредитними картками ТАСКОМБАНКУ можна не тільки безкоштовно використовувати кредитні кошти до 55 днів, але й отримувати кешбек - повертати частину витрачених коштів - навіть на власні кошти. Наприклад, ви купуєте шкільний костюм, взуття й спортивну форму з #PudraCard від ТАСКОМБАНКУ і з кожної покупки повертаєте 5% від витраченої суми. На зекономлені кошти можна придбати рюкзак для спортивної форми. Замовити картку можна за хештегом #PudraCard в Instagram. Картку в будь-який час та місце доставить мобільний банкір.

Найпопулярніша картка ТАСКОМБАНКУ — «Велика п’ятірка» також стане вірним помічником під час шкільного шопінгу. Купуючи 100 і 1 предмет для підготовки дітей до навчального року, можна отримати 2% кешбеку, розраховуючись в супермаркетах за кредитні кошти, й 1% за будь-які інші покупки в магазинах та інтернеті, як за кредитні, так і за власні кошти. Оформити картку також можна безкоштовно за наявності тільки паспорту й коду. І лише якщо бажаний кредитний ліміт перевищує 30 тис. грн, може знадобитися довідка про доходи. Користуватися кредитним лімітом безкоштовно можна до 24 числа наступного місяця. Це значно полегшить навантаження на сімейний бюджет. Після доведеться платити лише 3,6% в місяць. Погасити заборгованість можна без комісій — поповнення картки безкоштовне.

Якщо ви плануєте похід на шкільний ярмарок, де прийнято розраховуватися готівкою, можна оформити кредит в будь-якому відділенні ТАСКОМБАНКУ. Ми пропонуємо кредити до 500 тис. грн. на термін до 4-х років. За статистикою позичальники в цей перід надають перевагу цільовим споживчим кредитам чи кеш-кредитам. Наші менеджери надають індивідуальні консультації, щоб підібрати оптимальну кредитну програму для кожного клієнта.

Ми впевнені, що з ТАСКОМБАНКОМ шкільний шопінг пройде без проблем, а витрати будуть розумними й економними.


Хотите получать уведомление на ваш email, когда мы опубликуем новые статьи?

также следить за обновлениями сайта можно в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Быстрый поиск

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под 1,5% в месяц. Под авто, квартиру, дом, нежилое помещение

Сумма: от 30 000 до 15 000 000 грн.

Срок: от 1 месяца до 10 лет

Без выписки и перерегистрации

Киев, Киевская обл. до 60 км

Страховая группа ТАС

Страховка онлайн

Туристическая страховка онлайн: три программы на выбор.

Обязательная автогражданка от лидера рынка.

Рейтинги пластиковых карт