Оформити дебетову картку "Депозитка" Forward Bank відтепер можна по всій Україні

Forward Bank розширив географію дебетової картки Депозитка по всій Україні. На сьогоднішній день Депозитку можна оформити у всіх торгових точках присутності банку і кредитному центрі у м. Житомир.

Дебетова картка «Депозитка» дозволяє отримувати до 15 % річних на залишок коштів зі щомісячною виплатою. При цьому не стягується плата за відкриття та обслуговування карткового рахунку, SMS-сервіс, Інтернет-банк. Плюс, перекази в Інтернет-банку з карткового рахунку «Депозитка» на всі рахунки українських банків не тарифікуються.

Також власники карток можуть безкоштовно знімати кошти в розмірі до 50 тис. грн на добу в банкоматах Forward Bank і АТМ мережі Euronet, а в банкоматах інших українських банків безкоштовне зняття готівки - до 10 000 грн на добу.

Ознайомитися з докладною інформацією щодо продукту можна на сайті Банку  http://www.forward-bank.com/cards/debetova_kartka_Depozutka/, а також у Контакт-центрі: 583 - з мобільного 0,00 грн/хв. розмови, 2 грн - плата за з'єднання (з урахуванням ПДВ, додатково утримується збір до Пенсійного фонду в розмірі 7,5 % від вартості послуги без урахування ПДВ) або 0 800 300 880 (безкоштовно в межах України).


Хотите получать уведомление на ваш email, когда мы опубликуем новые статьи?

также следить за обновлениями сайта можно в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Быстрый поиск

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под 1,5% в месяц. Под авто, квартиру, дом, нежилое помещение

Сумма: от 30 000 до 15 000 000 грн.

Срок: от 1 месяца до 10 лет

Без выписки и перерегистрации

Киев, Киевская обл. до 60 км

Страховая группа ТАС

Страховка онлайн

Туристическая страховка онлайн: три программы на выбор.

Обязательная автогражданка от лидера рынка.

Рейтинги пластиковых карт