Кредобанк розширив функціональність онлайн-банкінгу

Кредобанк запровадив нову версію онлайн-банкінгу для клієнтів-фізичних осіб, у якому додано низку нових функцій.

Новий функціонал онлайн-банку доступний у мобільних додатках для систем Android та iOS, а також у веб-версії.   

Серед головних нових функцій – онлайн-обмін валют у реальному часі, регулярні автоплатежі (перекази в межах банку, в межах України за реквізитами та поповнення мобільних телефонів), зручне погашення кредитів, подача онлайн-заявки на кредит, можливість самостійної зміни фінансового номера та розширені можливості керування додатковими картками. 

«Кредобанк постійно працює над розвитком дистанційних каналів обслуговування, що стали особливо актуальними в умовах пандемії COVID-19. Нові функції обміну валют дозволять рідше відвідувати банківське відділення, а налаштовані автоплатежі додадуть зручності  та комфорту. І все це без жодних доплат. Ми вже працюємо над новими зручними функціями і скоро знову оновимо додатки найближчим часом», – говорить виконавчий директор напрямку роздрібного та електронного бізнесу АТ «Кредобанк» Олександр Овчарук.

Нова система онлайн-банкінгу для роздрібних клієнтів працює з січня 2020 року. Вона розроблена на базі мультифункціональної цифрової платформи TheService від компанії PayForce, а її підтримку та інтеграцію з банківськими системами забезпечує один зі світових лідерів ІТ-індустрії – IBM.

Нині в Кредобанку працює сервіс онлайн-відкриття рахунків для фізичних осіб, який дозволяє  відкривати рахунки та отримувати банківські карти без візиту до відділення, послуга дистанційного відкриття рахунків для юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців,   послугу дистанційного замовлення довідки за чинним кредитом через заповнення заявки на сайті банку, а також новий онлайн-банкінг для роздрібних клієнтів та послуга онлайн-подачі звітності позичальниками – юридичними особами. Окрім того, банк надає можливість здійснити онлайн-платіж за послуги пункту подачі візових анкет, а також придбати поліс туристичного страхування або страхування авто без візиту у відділення. У вересні 2020 року банк вперше в Україні запровадив послугу «Відеоконсультант онлайн», який дає можливості отримати віддалені консультації з продуктів та послуг банку.


Хотите получать уведомление на ваш email, когда мы опубликуем новые статьи?

также следить за обновлениями сайта можно в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Быстрый поиск

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под 1,5% в месяц. Под авто, квартиру, дом, нежилое помещение

Сумма: от 30 000 до 15 000 000 грн.

Срок: от 1 месяца до 10 лет

Без выписки и перерегистрации

Киев, Киевская область, Одесса, Харьков, Днепр, Львов, Полтава, Житомир, Ивано-Франковск

Франклин Финанс (Franklin Finance)

Кредит под залог авто "в ходу"

ДЕНЬГИ ПОД ЗАЛОГ АВТО - ЭТО NORMALNO.IN.UA

Получи от 2000$ за 60 минут И продолжай ездить на авто

Авто остается у вас

99% положительных решений

Решение за 60 минут

3% в месяц

Рейтинги пластиковых карт