Google Pay став доступним для клієнтів Forward Bank – власників карток МПС VISA International

Forward Bank запропонував сервіс безконтактних платежів Google Pay власникам карток МПС VISA International.

Google Pay – швидкий та простий спосіб сплачувати карткою VISA за товари на послуги в магазинах та онлайн. Для здійснення безконтактних платежів потрібно завантажити додаток Google Pay на мобільний телефон та додати до нього картку VISA від Forward Bank. Швидко і зручно здійснити покупку можна одним дотиком – потрібно лише піднести розблокований смартфон до платіжного терміналу.

Безпека та захист – головні основи даного сервісу. Сплачуючи мобільним телефоном в магазинах карткою VISA через Google Pay, сервіс не відправляє фактичний номер картки клієнта для оплати. Замість цього використовується номер віртуального рахунку, що забезпечує захист даних справжнього рахунку.

Google Pay підтримується на пристроях Android з функцією NFC та HCE , з Android KitKat 4.4 та більш новими версіями. NFC (Near Field Communication) — технологія обміну даними на відстані до 3-4 см. Її забезпечують чіпи, вбудовані в пластикові картки, мобільні телефони, годинники, браслети, перстні, термінали чи інші пристрої. Технологія не потребує Інтернету чи Wi-Fi.

Станом на 01.02.2020 р. кредитний портфель банку становить 1 984,49 млн грн., кошти фізичних осіб – 1 785,24 млн грн. АТ «БАНК ФОРВАРД» є членом Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, Незалежної асоціації банків України, входить до групи банків з іноземним капіталом, згідно з класифікацією Національного Банку України.

Новости компаний

Хотите получать уведомление на ваш email, когда мы опубликуем новые статьи?

также следить за обновлениями сайта можно в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Быстрый поиск

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под 1,5% в месяц. Под авто, квартиру, дом, нежилое помещение

Сумма: от 30 000 до 15 000 000 грн.

Срок: от 1 месяца до 10 лет

Без выписки и перерегистрации

Киев, Киевская обл. до 60 км

Miloan.ua

Кредит онлайн на карту. Бесплатно до 12 000 грн.

Сумма от 500 до 15 000 грн.

Срок: от 1 до 30 дней

Возраст: от 18 до 69 лет

Без звонков и фото!

Рейтинги пластиковых карт