Forward Bank запропонував клієнтам мобільний додаток до Інтернет-банку

Forward Bank ввів в експлуатацію мобільний додаток до Інтернет-банку Forward оnline.

Головною метою було створення інтуїтивного інтерфейсу, простого та зручного у використанні клієнтами. Зокрема, реалізовані функції Touch ID та Face ID, що дозволяє здійснювати вхід у додаток одним дотиком пальця або поглядом. Важливо, що мобільний додаток можуть завантажувати власники гаджетів, що працюють як на платформі Android, так і на IOS.   

«Ми завдячуємо нашому  партнеру – компанії Unity Bars – за розробку оновленого інтернет-банку Forward оnline та його мобільного додатку. Тільки за 1,5 місяця після старту роботи оновленої версії Інтернет-банку кількість користувачів зросла у 4 рази, і ми впевнені, що мобільний додаток дасть можливість ще більшому числу клієнтів користуватися сервісами банку онлайн.  Водночас Forward Bank разом з Unity Bars продовжує рух вперед: у планах на найближчі місяці – суттєвий розвиток Інтернет-банку», – сказав Андрій Кисельов, Голова Правління банку.  

Протягом наступних місяців банк значно розширить  функціонал Forward Online, а саме: буде запроваджено вхід за допомогою BankID, зроблено більш зручними управління картками, оформлення депозитів, здійснення P2P-переказів та оплати послуг, будуть реалізовані також бонусні програми, геолокаційні сервіси та багато іншого, що надасть можливість комфортно користуватися усіма послугами Forward Bank у режимі 24/7.

Нагадуємо, що наприкінці жовтня 2018 року банк здійснив перехід на новий центр обробки карткових операцій, розпочавши співпрацю з Українським процесінговим центром (UPC), що надало можливість оперативніше впроваджувати інноваційні технології та сервіси щодо оформлення та обслуговування платіжних карток.


Хотите получать уведомление на ваш email, когда мы опубликуем новые статьи?

также следить за обновлениями сайта можно в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Быстрый поиск

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под 1,5% в месяц. Под авто, квартиру, дом, нежилое помещение

Сумма: от 30 000 до 15 000 000 грн.

Срок: от 1 месяца до 10 лет

Без выписки и перерегистрации

Киев, Киевская обл. до 60 км

Страховая группа ТАС

Страховка онлайн

Туристическая страховка онлайн: три программы на выбор.

Обязательная автогражданка от лидера рынка.

Рейтинги пластиковых карт