Forward Bank запропонував клієнтам мобільний додаток до Інтернет-банку // 07.12.2018

Forward Bank ввів в експлуатацію мобільний додаток до Інтернет-банку Forward оnline. // 07.12.2018

Головною метою було створення інтуїтивного інтерфейсу, простого та зручного у використанні клієнтами. Зокрема, реалізовані функції Touch ID та Face ID, що дозволяє здійснювати вхід у додаток одним дотиком пальця або поглядом. Важливо, що мобільний додаток можуть завантажувати власники гаджетів, що працюють як на платформі Android, так і на IOS.   

«Ми завдячуємо нашому  партнеру – компанії Unity Bars – за розробку оновленого інтернет-банку Forward оnline та його мобільного додатку. Тільки за 1,5 місяця після старту роботи оновленої версії Інтернет-банку кількість користувачів зросла у 4 рази, і ми впевнені, що мобільний додаток дасть можливість ще більшому числу клієнтів користуватися сервісами банку онлайн.  Водночас Forward Bank разом з Unity Bars продовжує рух вперед: у планах на найближчі місяці – суттєвий розвиток Інтернет-банку», – сказав Андрій Кисельов, Голова Правління банку.  

Протягом наступних місяців банк значно розширить  функціонал Forward Online, а саме: буде запроваджено вхід за допомогою BankID, зроблено більш зручними управління картками, оформлення депозитів, здійснення P2P-переказів та оплати послуг, будуть реалізовані також бонусні програми, геолокаційні сервіси та багато іншого, що надасть можливість комфортно користуватися усіма послугами Forward Bank у режимі 24/7.

Нагадуємо, що наприкінці жовтня 2018 року банк здійснив перехід на новий центр обробки карткових операцій, розпочавши співпрацю з Українським процесінговим центром (UPC), що надало можливість оперативніше впроваджувати інноваційні технології та сервіси щодо оформлення та обслуговування платіжних карток.

Быстрый поиск

Горячие предложения

Кредиты на карту

более 30 онлайн-сервисов!

Ставка - от 0.01%

Срок - до 180 дней

Сумма - до 20 000 грн.

Документы - паспорт и код

кредиты на карту

первый кредит до 5000 грн. под 0%

Сумма: до 10 000 грн.

Cрок: до 30 дней

Возраст: от 18 до 65 лет

Документы: карта, паспорт и ИНН