Альфа-Банк Україна запустив новий цифровий банк Sense SuperApp з відеочатом і медіа всередині. Як змінилася Альфа, щоб це стало можливим

У 2020 рік Альфа-Банк Україна увійшов з чітким планом роботи над трансформацією внутрішніх процесів, які впливають на якість продуктів і сервісів.

Але повною мірою оцінити, як змінилася Альфа, клієнти можуть тільки сьогодні, 26 листопада, коли ми презентуємо новий цифровий банк – Sense SuperApp.

Що робить Sense SuperApp особливим, а Альфа-Банк – новим 

Віддалене відкриття рахунку за 10 хвилин через відеочат. Альфа-Банк першим в Україні запустив повноцінну відеоідентифікацію. Це процес, за допомогою якого можна стати клієнтом банку та відкрити картковий рахунок через відеочат. Після оформлення цифрова картка активується у Sense і відразу готова до використання, клієнт є ідентифікованим та може повноцінно користуватися усіма послугами банку. 

 

Один додаток для фізосіб та ФОП. У Sense ми об'єднали цифровий банкінг для фізичних осіб та ФОП-клієнтів. Тепер клієнти-підприємці можуть управляти своїми особистими і бізнес-рахунками в одному додатку. У першому ж релізі доступні єдиний профіль клієнта й основні операції для ФОП: перегляд інформації про рахунки, виписки, платежі в гривні, створення шаблонів для сплати податків. З кожним оновленням функцій більшатиме. 

 

Дизайн додатку з максимальною персоналізацією. Кожен клієнт – це індивідуальність, і Sense дає можливість бути собою. Це означає, що у кожної людини цифровий банк може виглядати по-різному. Робочий стіл – це нова сутність додатку, це і є твій особистий цифровий банк, який ти можеш редагувати. Можна змінювати все: назви рахунків, дизайн ярликів та їхнє розташування, створювати папки з популярними платежами, вибирати тему, фон робочого столу і звуки. Навіть стиль спілкування! У Sense їх три – від дружнього до офіційно-ділового. А ще цифровий банк знає три мови. 

 

Технологія drag'n'drop – «Тягни-Кидай». Улюблена функція наших програмістів. На робочому столі всі ярлики можуть взаємодіяти між собою, майже як іконки додатків у смартфоні. Щоб це зробити, потрібно просто перетягнути одну іконку на іншу. Так в Sense проводяться найпопулярніші операції:

  • рахунок у гривні + рахунок у доларах = обмін валют,
  • рахунок + шаблон = оплата або переказ за шаблоном,
  • Cash'U CLUB + рахунок = повернення кешбека реальними грошима на рахунок. 

 

Об'єднана історія операцій, виписка і шаблони. Одна на всі рахунки зі зручною системою легкого пошуку за назвою та фільтрами: за датою, сумою, категорією, карткою. Тап на операцію – і з'являться всі її деталі, свайп вліво – можливість створити шаблон, повторити платіж або сформувати квитанцію. Виписка з будь-якого рахунку: карткового, кредитного, депозитного. Вона знаходиться у розділі управління кожним рахунком. Можна сформувати виписку і зберегти на смартфон або відправити на e-mail. 

 

Sense Now – банківська небанківська стрічка новин, з якою не буде нудно. Наша редакція щодня випускає статті на тему фінансів, мобільних технологій, подорожей та лайфстайлу.

 

Sense SuperApp – це не тільки про цифровий банк, і не тільки для фізосіб. Перший крок – це об'єднання профілю фізособи та ФОП. Попереду ще три великі проєкти, а вже в грудневому релізі додатку стануть доступні:

  • для клієнтів – фізичних осіб: digital-картка для існуючих клієнтів;
  • для підприємців: збереження реквізитів податкової після оплати, швидкі перекази по drag'n'drop між своїми рахунками ФОП і фізособи.

Хотите получать уведомление на ваш email, когда мы опубликуем новые статьи?

также следить за обновлениями сайта можно в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Быстрый поиск

Горячие предложения

UniGroup

Кредит під 1,5% на місяць. Під авто, квартиру, будинок, нежитлове приміщення

Кредит: 30 000 - 15 000 000 грн.

Термін: від 1 місяця до 10 років

Без виписки і перереєстрації

Київ, Київська область, Одеса, Харків, Дніпро, Львів, Полтава, Житомир, Івано-Франківськ

Депозитна Акція. Додатково до +1% до діючої ставки

По вкладах «Прибутковий» або «Стабільний» у гривні

Мінімальна сума вкладу - 5 000 грн.

Строк вкладу від 3 до 12 місяців

Додатково до діючої ставки від від +0,25% до 1,0% на момент відкриття вкладу

Акція діє з 15.12.20 по 29.01.21

Залоговые кредиты в Киеве и области

Кредит під заставу нерухомості, авто, спецтехніки, золота та ін.

від 18% річних. Рішення за 30 хвилин

Будь-яка кредитна історія

Без довідки про доходи та поручителів

Будь-які суми від 15 000 грн. і вище

До 85% від вартості застави

Рейтинги пластиковых карт