Зустрічайте КОКО КЕШ! Forward Bank презентував оновлений кредит готівкою

Forward Bank запропонував клієнтам оновлений кредит готівкою – КОКО КЕШ – простий та зрозумілий продукт для клієнтів на будь-які потреби.

КОКО КЕШ можна оформити на суму до 200 000 грн як на сайті, так і у точках присутності Forward Bank. Для отримання кредиту до 75 000 грн діють спрощені умови – клієнту потрібно надати лише паспорт і код. Максимальний строк кредиту – 48 місяців з пільговим періодом до 60 днів. Річна відсоткова ставка по кешу становить 0,01%. Кредитні кошти зараховуються на картку банку, з якої безкоштовно можна знімати готівку та зручно переказувати кошти в Інтернет-банку Forward online.

Картку із зарахованим КОКО КЕШ за договором кредиту можна отримати у відділеннях, кредитних центрах та міні-офісах Forward Bank. Також Forward Bank надає можливість клієнтам замовити безкоштовну доставку кредиту кур’єром у зручне місце та час. Детальніше про КОКО КЕШ тут

АТ «Банк Форвард» (Forward Bank) — комерційний банк, основний фокус діяльності якого спрямований на обслуговування приватних клієнтів в Україні. Станом на 01.12.2019 р. активи банку складають 2 071 млн грн., регулятивний капітал Банку – 347,3 млн грн, статутний капітал — 1 152,9 млн грн, кошти фізичних осіб — 1 593,8 млн грн, кредитний портфель — 1 930,3 млн грн. Forward Bank входить до групи банків з іноземним капіталом, згідно з класифікацією Національного Банку України, і є членом Фонду гарантування вкладів України.


Хотите получать уведомление на ваш email, когда мы опубликуем новые статьи?

также следить за обновлениями сайта можно в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Быстрый поиск

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под 1,5% в месяц. Под авто, квартиру, дом, нежилое помещение

Сумма: от 30 000 до 15 000 000 грн.

Срок: от 1 месяца до 10 лет

Без выписки и перерегистрации

Киев, Киевская обл. до 60 км

Страховая группа ТАС

Страховка онлайн

Туристическая страховка онлайн: три программы на выбор.

Обязательная автогражданка от лидера рынка.

Рейтинги кредитных карт

Путеводители

Как выбрать и пользоваться кредитной картой

Prosto использовать кредитную карту для собственного финансового процветания – но не все знают о правилах, которые могут в этом помочь. На что обратить внимание, чтобы кредитка не повергла вас в долговую яму, а оказалась полезным инструментом - изучал Prostobank.ua.