«Кредобанк» пройшов сертифікаційний аудит системи управління інформаційною безпекою за стандартом ISO 27001:2013

«Кредобанк» успішно пройшов сертифікаційний аудит системи управління інформаційною безпекою та першим серед українських банків отримав сертифікат відповідності вимогам міжнародного стандарту ISO 27001:2013 за сферою діяльності «Управління інформаційними активами стосовно діяльності та послуг».

Сертифікаційний аудит було проведено німецькою інспекційно-сертифікаційною компанією TUV NORD CERT GmbH. «Кредобанк» успішно пройшов всі етапи аудиту відповідно до затвердженої методики аудитування i сертифікації та отримав підтвердження того, що комплексна система управління інформаційною безпекою банку повністю відповідає вимогам міжнародного стандарту ISO 27001:2013.

Стандарт ISO 27001:2013 носить управлінський характер і спрямований на впровадження процесів, що дозволяють забезпечити належний рівень інформаційної безпеки організації, а також встановлює вимоги до оцінки та обробки ризиків інформаційної безпеки.

«Сертифікація за міжнародним стандартом ISO підтверджує, що впроваджена в «Кредобанку» комплексна система управління інформаційною безпекою розроблена з урахуванням кращих світових практик забезпечення інформаційної безпеки, а всі процеси банку відповідають найвищим стандартам захищеності. Надійна комплексна система управління інформаційною безпекою знижує рівень фінансових ризиків, пов’язаних з інформаційною безпекою, та підвищує надійність банку та роботи його систем», - говорить голова правління АТ «Кредобанк» Ґжеґож Шатковскі.

Новости страховых компаний

Хотите получать уведомление на ваш email, когда мы опубликуем новые статьи?

также следить за обновлениями сайта можно в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Быстрый поиск

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под 1,5% в месяц. Под авто, квартиру, дом, нежилое помещение

Сумма: от 30 000 до 15 000 000 грн.

Срок: от 1 месяца до 10 лет

Без выписки и перерегистрации

Киев, Киевская обл. до 60 км

Бізнес Позика

Первый кредит от 10 000 на 25% дешевле

Кредит онлайн на карту в Украине

Сумма: от 10 000 до 100 000 грн.

Срок: от 56 до 112 дней

Возраст: от 18 до 75 лет

Интернет-банкинги популярных банков

Путеводители

Интернет-банкинг для частых лиц – путеводитель

Через Интернет можно управлять своими деньгами - экономить на переводах и оплате коммунальных платежей, избегать походов в банковские офисы и стояния в очередях к кассам. Причем доступ к своему счету для любителей интернет-банкинга открыт всегда и отовсюду, где есть доступ к Интернету.