«Кредобанк» пройшов сертифікаційний аудит системи управління інформаційною безпекою за стандартом ISO 27001:2013 // 24.05.2019

«Кредобанк» успішно пройшов сертифікаційний аудит системи управління інформаційною безпекою та першим серед українських банків отримав сертифікат відповідності вимогам міжнародного стандарту ISO 27001:2013 за сферою діяльності «Управління інформаційними активами стосовно діяльності та послуг». // 24.05.2019

Сертифікаційний аудит було проведено німецькою інспекційно-сертифікаційною компанією TUV NORD CERT GmbH. «Кредобанк» успішно пройшов всі етапи аудиту відповідно до затвердженої методики аудитування i сертифікації та отримав підтвердження того, що комплексна система управління інформаційною безпекою банку повністю відповідає вимогам міжнародного стандарту ISO 27001:2013.

Стандарт ISO 27001:2013 носить управлінський характер і спрямований на впровадження процесів, що дозволяють забезпечити належний рівень інформаційної безпеки організації, а також встановлює вимоги до оцінки та обробки ризиків інформаційної безпеки.

«Сертифікація за міжнародним стандартом ISO підтверджує, що впроваджена в «Кредобанку» комплексна система управління інформаційною безпекою розроблена з урахуванням кращих світових практик забезпечення інформаційної безпеки, а всі процеси банку відповідають найвищим стандартам захищеності. Надійна комплексна система управління інформаційною безпекою знижує рівень фінансових ризиків, пов’язаних з інформаційною безпекою, та підвищує надійність банку та роботи його систем», - говорить голова правління АТ «Кредобанк» Ґжеґож Шатковскі.

Быстрый поиск


Горячие предложения

Кредиты на карту

более 30 онлайн-сервисов!

Ставка - от 0.01%

Срок - до 180 дней

Сумма - до 20 000 грн.

Документы - паспорт и код

ШвидкоГроші

Кредит за 30 минут

Сумма: от 600 до 10 000 грн.

Выдача: наличные или на карту

Возраст: от 18 до 60 лет

Документы: паспорт и ИННПутеводитель

Интернет-банкинг для частых лиц – путеводитель

Через Интернет можно управлять своими деньгами - экономить на переводах и оплате коммунальных платежей, избегать походов в банковские офисы и стояния в очередях к кассам. Причем доступ к своему счету для любителей интернет-банкинга открыт всегда и отовсюду, где есть доступ к Интернету.

Видео путеводитель