UKRSIBBANK. Страхова компанія «АРКС»: Актуальні умови обслуговування

Страхова компанія «АРКС» продовжує працювати та інформує про актуальні зміни в умовах обслуговування клієнтів, які підписали договір Інвестиційного страхування життя:

  • інвестиційний дохід за договорами страхування життя буде нараховуватись й надалі, відповідно до сплачених внесків і умов договору страхування;
  • інвестиційний дохід за лютий зарахований;
  • клієнти, які фізично перераховували чергові платежі у валюті, зможуть робити це й надалі. У цьому випадку, інвестиційний дохід буде нараховуватись з урахуванням вищезазначених платежів;
  • якщо такої можливості немає – відповідно до пункту 8 Оферти для всіх клієнтів передбачений пільговий період 60 днів зі сплати чергових платежів. Інвестиційний дохід нараховуватиметься на підставі фактично сплачених чергових платежів. Але звертаємо увагу, що страхове покриття протягом пільгового періоду не діє;
  • у зв’язку із нинішньою ситуацією в країні, СК «АРКС» змінює правила виплат страхового відшкодування у випадку загибелі застрахованої особи;
  • в умовах договору зазначено, що випадки, які трактуються, як наслідки війни і зумовлені перебуванням застрахованої особи в зоні проведення бойових дій не відносяться до страхових.

Однак, СК «АРКС» прийняла рішення про виплату повної страхової суми у разі смерті застрахованої особи не зважаючи на причини, що призвели до неї.

Після закінчення пільгового періоду 60 днів але не раніше 24 квітня 2022 року СК «АРКС», прийме додаткові рішення щодо договорів довгострокового страхування життя для кожного клієнта окремо.

Бережіть себе, Слава Україні!


Быстрый поиск

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под залог недвижимости. Срочный выкуп недвижимости

Фиксированная ставка по кредиту 1.5% в месяц

Сумма от 30 000 до 50 000 000 грн. (в любой валюте).

Срок от 1 месяца до 10 лет.

100 л. топлива в подарок каждому клиенту.

Территория Киев, Киевская область до 35 км, Одесса, Харьков, Днепр, Львов, Полтава, Житомир, Ивано–Франковск, Черкассы, Черновцы, Чернигов, Сумы.

Агропросперіс Банк

Благодійний депозит "Вклад у Перемогу"

Вклад у Перемогу з Агропросперіс Банком

12% річних у гривні на 9 місяців

Вклади від 1000 грн

Відсотки НАПЕРЕД за весь строк вкладу

+ спільна благодійна допомога ЗСУ

Ліцензія НБУ №241 від 16.02.2016

Агропросперіс Банк

Акційний депозит під 15%

Акційний депозит "На літо" від Агропросперіс Банку

15% річних у гривні

на строк 1 або 3 місяці

+ БОНУС до ставки на сайті

Вклади від 1000 грн

Діє з 10.06 до 31.07.2022

Ліцензія НБУ №241 від 16.02.2016

Получать все новости и статьи сайта в одном email в день?

также следить за новостями сайта можно в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Заказать страховой полис онлайн

Путеводители

Как выбрать лучшую страховую компанию?

Как найти лучшую страховую компанию? Доверяя свои деньги страховщику, мы хотим, чтобы он и скидку сделал, и исправно возместил все убытки, и отнесся по-человечески при наступлении страхового случая. А это во многом зависит от верного выбора страховой компании. Каким критериям должна соответствовать надежная и удобная страховая компания? Prostobank.ua предлагает следующий набор критериев для выбора страховой компании, распложенный в порядке убывания важности.