Forward Bank та страхова компанія "Довіра та Гарантія" презентували нову програму медичного страхування "Лікар Поруч"

Лікар Поруч – це перша в Україні програма медичного страхування, що надає можливість отримати консультацію лікаря online.

В основі програми – популярна в світі модель телемедицини, що дозволяє отримувати консультацію лікаря дистанційно – без необхідності візиту до лікарні чи поліклініки. Для спілкування з лікарем необхідний тільки пристрій з доступом до інтернету. Мета продукту – надати клієнтам якісно новий та зручний сервіс.

 Програма страхування «Лікар Поруч» реалізується СК «Довіра та Гарантія» спільно з порталом Botkin.pro, що забезпечує сервіс надання медичних консультацій online. Клієнтам Forward Bank доступні до замовлення 2 варіанти програми – «Базовий» та «Все включено». Вони відрізняються один від одного кількістю доступних консультацій, а також набором послуг медичного асистансу. 

Незалежно від обраного пакету страховий захист поширюється на 2 особи на вибір – чоловік, дружина, дитина. При цьому, придбавши програму страхування «Лікар Поруч», клієнт отримує безліч можливостей, а саме: можливість отримати консультацію лікаря в будь-якому місці (навіть за кордоном), простий та зручний спосіб отримання консультації лікаря в online-форматі, а також допомогу досвідчених та ввічливих лікарів, які уважно вислухають та нададуть рекомендації з оптимального лікування пацієнта, що звернувся за допомогою.

Тепер разом з програмою «Лікар поруч» отримати консультацію гарного лікаря стало легко, просто та доступно!

Оформити участь у програмі медичного страхування «Лікар Поруч» можливо у будь-якому відділенні Forward Bank. Ознайомитись детальніше з програмою щодо даного продукту можливо на сайті страхової компанії, або за номером довідково-інформаційного центру страхової компанії: 0 800 300 922.


Хотите получать уведомление на ваш email, когда мы опубликуем новые статьи?

также следить за обновлениями сайта можно в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Быстрый поиск

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под 1,5% в месяц. Под авто, квартиру, дом, нежилое помещение

Сумма: от 30 000 до 15 000 000 грн.

Срок: от 1 месяца до 10 лет

Без выписки и перерегистрации

Киев, Киевская обл. до 60 км

Кредитвест Банк

Депозит для фізичних осіб. 100% іноземний банк

Cума від 100 000 UAH, 3 000 USD/EUR

Термін від 1 місяця

Київ та область

Заказать страховой полис онлайн

Путеводители

Как выбрать лучшую страховую компанию?

Как найти лучшую страховую компанию? Доверяя свои деньги страховщику, мы хотим, чтобы он и скидку сделал, и исправно возместил все убытки, и отнесся по-человечески при наступлении страхового случая. А это во многом зависит от верного выбора страховой компании. Каким критериям должна соответствовать надежная и удобная страховая компания? Prostobank.ua предлагает следующий набор критериев для выбора страховой компании, распложенный в порядке убывания важности.