УКРЕКСІМБАНК: Не проґавити вдалий момент для вигідних інвестицій…

На електронний аукціон СЕТАМ виставлено дуже цікавий актив – сучасний фарм-склад з професійним обладнанням та земельною ділянкою.

У продажу на СЕТАМ з’явились чудові об’єкти для інвестування у високорентабельний бізнес – сучасний логістичний комплекс зі спеціалізованим обладнанням для фармацевтичної галузі та аптеки в Києві. Продаж здійснюється за виконавчим провадженням з метою погашення державному Укрексімбанку заборгованості товариства «ФАЛБІ». Банком зроблено все належне для забезпечення юридичної чистоти угоди.

Цей логістичний комплекс після будівництва у 2009 році став, за оцінками експертів, одним з найкращих не тільки в Україні, а у Європі. І це не перебільшення. Технологічну унікальність об’єкту забезпечило оснащення нових складських приміщень системою автоматизації та складним конвеєрним обладнанням. Завдяки цьому компанія-оператор змогла досягти відповідності високим міжнародним стандартам галузі. Так, невдовзі після введення в дію комплексу вона першою в Україні отримала сертифікат GDP (Good Distribution Practice), який встановлює єдиний підхід до організаційного процесу оптової реалізації лікарських засобів.  

  

Фармацевтичний комплекс розташовано поруч зі столицею – за 10 км від Окружної дороги зі зручним під’їздом. Загальна площа приміщень – 13,8 тис. кв.м. Це власне склад з адміністративно-побутовим корпусом, дизельна котельня, трансформаторна, насосна, артезіанська свердловина, пожежні резервуари, очисні споруди. Тобто наявні всі необхідні потужності для забезпечення замкненого циклу складської логістики.

Площа земельної ділянки становить майже 3 га та має цільовим призначенням будівництво та обслуговування будівель ринкової інфраструктури (адміністративних будинків, офісних приміщень та інших будівель громадської забудови, які використовуються для здійснення підприємницької та іншої діяльності, пов’язаної з отриманням прибутку).

Аукціон з продажу виробничо-складського комплексу https://setam.net.ua/auction/419318

У зв’язку із винесенням Окружним адміністративним судом ухвали про заборону проведення торгів, їх проведення зупинено до розгляду апеляційної скарги на ухвалу про заборону. Відповідна інформація буде повідомлена на сайті організатора торгів.

Об’єкт продажу є повноцінним логістичним комплексом з обладнанням та системою управління товарними потоками, автоматизованою системою складування і переміщення товарів на складі. Склад сертифікований та призначений для зберігання фармацевтичної продукції. Крім того, приміщення побутового складу є ліцензованим митним складом.

Автоматизований складський комплекс обладнано устаткуванням компанії SSI SCHAFER Peem GmbH – світового лідера в сфері розробки та виробництва систем внутрішньо складської логістики. Воно складається з роликового конвеєра, стелажів, тари для зберігання товарів, ділянок стиковки конвеєрних ліній, пакету необхідного програмного забезпечення тощо.

Інформація про продаж обладнання https://setam.net.ua/auction/419343

 

Окремо пропонуються до реалізації дев’ять аптек площею від 60 до 600 кв.м. з вигідним місцерозташуванням, зокрема у центрі столиці, в спальних житлових масивах, поблизу спеціалізованих громадських закладів.

Телефон для довідок: (044) 247 89 12

 

Хотите получать уведомление на ваш email, когда мы опубликуем новые статьи?

также следить за обновлениями сайта можно в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Быстрый поиск

Горячие предложения

UniGroup

Кредит під 1,5% на місяць. Під авто, квартиру, будинок, нежитлове приміщення

Кредит: 30 000 - 15 000 000 грн.

Термін: від 1 місяця до 10 років

Без виписки і перереєстрації

Київ, Київська область, Одеса, Харків, Дніпро, Львів, Полтава, Житомир, Івано-Франківськ

Агропросперіс Банк

Вигідні депозити

Депозит "Класичний+"

Cтавка – 10% річних у гривні

+0,25% при сумі від 100 000 грн.

Термін – 12 місяців

Виплата відсотків – в кінці строку

Мінімальна сума вкладу – 15 000 грн.

м. Київ, Вінниця

Ліцензія НБУ №241 від 16.02.2016

Залоговые кредиты в Киеве и области

Кредит під заставу нерухомості, авто, спецтехніки, золота та ін.

від 18% річних. Рішення за 30 хвилин

Будь-яка кредитна історія

Без довідки про доходи та поручителів

Будь-які суми від 15 000 грн. і вище

До 85% від вартості застави