УКРЕКСІМБАНК: Не проґавити вдалий момент для вигідних інвестицій…

На електронний аукціон СЕТАМ виставлено дуже цікавий актив – сучасний фарм-склад з професійним обладнанням та земельною ділянкою.

У продажу на СЕТАМ з’явились чудові об’єкти для інвестування у високорентабельний бізнес – сучасний логістичний комплекс зі спеціалізованим обладнанням для фармацевтичної галузі та аптеки в Києві. Продаж здійснюється за виконавчим провадженням з метою погашення державному Укрексімбанку заборгованості товариства «ФАЛБІ». Банком зроблено все належне для забезпечення юридичної чистоти угоди.

Цей логістичний комплекс після будівництва у 2009 році став, за оцінками експертів, одним з найкращих не тільки в Україні, а у Європі. І це не перебільшення. Технологічну унікальність об’єкту забезпечило оснащення нових складських приміщень системою автоматизації та складним конвеєрним обладнанням. Завдяки цьому компанія-оператор змогла досягти відповідності високим міжнародним стандартам галузі. Так, невдовзі після введення в дію комплексу вона першою в Україні отримала сертифікат GDP (Good Distribution Practice), який встановлює єдиний підхід до організаційного процесу оптової реалізації лікарських засобів.  

  

Фармацевтичний комплекс розташовано поруч зі столицею – за 10 км від Окружної дороги зі зручним під’їздом. Загальна площа приміщень – 13,8 тис. кв.м. Це власне склад з адміністративно-побутовим корпусом, дизельна котельня, трансформаторна, насосна, артезіанська свердловина, пожежні резервуари, очисні споруди. Тобто наявні всі необхідні потужності для забезпечення замкненого циклу складської логістики.

Площа земельної ділянки становить майже 3 га та має цільовим призначенням будівництво та обслуговування будівель ринкової інфраструктури (адміністративних будинків, офісних приміщень та інших будівель громадської забудови, які використовуються для здійснення підприємницької та іншої діяльності, пов’язаної з отриманням прибутку).

Аукціон з продажу виробничо-складського комплексу https://setam.net.ua/auction/419318

У зв’язку із винесенням Окружним адміністративним судом ухвали про заборону проведення торгів, їх проведення зупинено до розгляду апеляційної скарги на ухвалу про заборону. Відповідна інформація буде повідомлена на сайті організатора торгів.

Об’єкт продажу є повноцінним логістичним комплексом з обладнанням та системою управління товарними потоками, автоматизованою системою складування і переміщення товарів на складі. Склад сертифікований та призначений для зберігання фармацевтичної продукції. Крім того, приміщення побутового складу є ліцензованим митним складом.

Автоматизований складський комплекс обладнано устаткуванням компанії SSI SCHAFER Peem GmbH – світового лідера в сфері розробки та виробництва систем внутрішньо складської логістики. Воно складається з роликового конвеєра, стелажів, тари для зберігання товарів, ділянок стиковки конвеєрних ліній, пакету необхідного програмного забезпечення тощо.

Інформація про продаж обладнання https://setam.net.ua/auction/419343

 

Окремо пропонуються до реалізації дев’ять аптек площею від 60 до 600 кв.м. з вигідним місцерозташуванням, зокрема у центрі столиці, в спальних житлових масивах, поблизу спеціалізованих громадських закладів.

Телефон для довідок: (044) 247 89 12

 

Хотите получать уведомление на ваш email, когда мы опубликуем новые статьи?

также следить за обновлениями сайта можно в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Быстрый поиск

Горячие предложения

Кредит за 30 минут

новым клиентам онлайн и под 0%

Сумма: от 600 до 10 000 грн.

Выдача: наличные или на карту

Возраст: от 18 до 60 лет

Документы: паспорт и ИНН

Для повторных клиентов - до 20 000 грн. под 1%

Товары в рассрочку, бесплатная доставка по Украине

ДомКомфорт - бытовая техника, электроника, мебель в рассрочку

Не важна кредитная история и доход

Бесплатная доставка по Украине

Первый платеж через месяц после покупки товара 

Если не сможете больше платить за товар, можете просто его вернуть

Залоговые кредиты в Киеве и области

Кредит под залог недвижимости, авто, спецтехники, золота и пр.

от 18% годовых. Решение за 30 минут

Любая кредитная история

Без справки о доходах и поручителей

Любые суммы от 15 000 грн. и више

До 85% от стоимости залога