УКРЕКСІМБАНК: СЕТАМ відновить торги за сучасним логістичним комплексом одразу після надходження ухвали суду

На майданчику OpenMarket (Державне підприємство «СЕТАМ» Міністерства юстиції) 22 травня 2020 року мав відбутися аукціон з продажу фармацевтичного логістичного комплексу за стартовою ціною 114 310 000 грн.

Цей сучасний фарм-склад з професійним обладнанням та земельною ділянкою є чудовим об’єктом для інвестування у високорентабельний бізнес, тому потенційним покупцям важливо вчасно забезпечити свою участь в аукціоні. 

Стягувачем за виконавчим провадженням є АТ «Укрексімбанк», а боржником – товариство «ФАЛБІ», яке працює в сфері торгівлі фармацевтичними товарами. Заборгованість ТОВ «ФАЛБІ» перед фінустановою наразі складає 1 млрд. грн. Боржник припинив сплачувати за кредитом державному банку з квітня 2014 року. 

Попри значну увагу до лоту, за ухвалою Окружного адміністративного суду м. Києва від 14/05/2020 (справа № 640/10411/20) торги було зупинено 21 травня 2020 року. 

Укрексімбанк оскаржив її в апеляційному порядку і 1 червня ухвалу було скасовано.Після отримання ДП СЕТАМ постанови Апеляційного суду торги за лотом будуть відновлені.

«Наполегливо радимо учасникам торгів, які хотіли взяти участь у цьому аукціоні, слідкувати за нашим сайтом для оперативної сплати гарантійного внеску й участі в аукціоні», – повідомив в.о. генерального директора ДП «СЕТАМ» Олександр Мамро. 

Посилання на аукціон: https://u.to/RQkuGA

 

Сучасний логістичний комплекс розташовано поруч зі столицею – у с. Святопетрівське Києво-Святошинського району, за 10 км від Окружної дороги зі зручним під’їздом. Площа земельної ділянки становить майже 3 га, а загальна площа приміщень – 13,8 тис. кв.м. Це власне склад з адміністративно-побутовим корпусом, дизельна котельня, трансформаторна, насосна, артезіанська свердловина, пожежні резервуари, очисні споруди. Тобто на об’єкті наявні всі необхідні потужності для забезпечення замкненого циклу складської логістики.


Хотите получать уведомление на ваш email, когда мы опубликуем новые статьи?

также следить за обновлениями сайта можно в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Быстрый поиск

Горячие предложения

Кредит за 30 минут

новым клиентам онлайн и под 0%

Сумма: от 600 до 10 000 грн.

Выдача: наличные или на карту

Возраст: от 18 до 60 лет

Документы: паспорт и ИНН

Для повторных клиентов - до 20 000 грн. под 1%

Miloan.ua

АКЦИЯ!!! Скидки и подарки за кредит! До 15 000 грн. бесплатно

Сумма от 500 до 15 000 грн.

Срок: от 1 до 30 дней

Возраст: от 18 до 69 лет

Без звонков и фото!

Товары в рассрочку, бесплатная доставка по Украине

ДомКомфорт - бытовая техника, электроника, мебель в рассрочку

Не важна кредитная история и доход

Бесплатная доставка по Украине

Первый платеж через месяц после покупки товара 

Если не сможете больше платить за товар, можете просто его вернуть