УКРЕКСІМБАНК: СЕТАМ відновить торги за сучасним логістичним комплексом одразу після надходження ухвали суду

На майданчику OpenMarket (Державне підприємство «СЕТАМ» Міністерства юстиції) 22 травня 2020 року мав відбутися аукціон з продажу фармацевтичного логістичного комплексу за стартовою ціною 114 310 000 грн.

Цей сучасний фарм-склад з професійним обладнанням та земельною ділянкою є чудовим об’єктом для інвестування у високорентабельний бізнес, тому потенційним покупцям важливо вчасно забезпечити свою участь в аукціоні. 

Стягувачем за виконавчим провадженням є АТ «Укрексімбанк», а боржником – товариство «ФАЛБІ», яке працює в сфері торгівлі фармацевтичними товарами. Заборгованість ТОВ «ФАЛБІ» перед фінустановою наразі складає 1 млрд. грн. Боржник припинив сплачувати за кредитом державному банку з квітня 2014 року. 

Попри значну увагу до лоту, за ухвалою Окружного адміністративного суду м. Києва від 14/05/2020 (справа № 640/10411/20) торги було зупинено 21 травня 2020 року. 

Укрексімбанк оскаржив її в апеляційному порядку і 1 червня ухвалу було скасовано.Після отримання ДП СЕТАМ постанови Апеляційного суду торги за лотом будуть відновлені.

«Наполегливо радимо учасникам торгів, які хотіли взяти участь у цьому аукціоні, слідкувати за нашим сайтом для оперативної сплати гарантійного внеску й участі в аукціоні», – повідомив в.о. генерального директора ДП «СЕТАМ» Олександр Мамро. 

Посилання на аукціон: https://u.to/RQkuGA

 

Сучасний логістичний комплекс розташовано поруч зі столицею – у с. Святопетрівське Києво-Святошинського району, за 10 км від Окружної дороги зі зручним під’їздом. Площа земельної ділянки становить майже 3 га, а загальна площа приміщень – 13,8 тис. кв.м. Це власне склад з адміністративно-побутовим корпусом, дизельна котельня, трансформаторна, насосна, артезіанська свердловина, пожежні резервуари, очисні споруди. Тобто на об’єкті наявні всі необхідні потужності для забезпечення замкненого циклу складської логістики.


Хотите получать уведомление на ваш email, когда мы опубликуем новые статьи?

также следить за обновлениями сайта можно в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Быстрый поиск

Горячие предложения

UniGroup

Кредит під 1,5% на місяць. Під авто, квартиру, будинок, нежитлове приміщення

Кредит: 30 000 - 15 000 000 грн.

Термін: від 1 місяця до 10 років

Без виписки і перереєстрації

Київ, Київська область, Одеса, Харків, Дніпро, Львів, Полтава, Житомир, Івано-Франківськ

Агропросперіс Банк

Вигідні депозити

Депозит "Класичний+"

Cтавка – 10% річних у гривні

+0,25% при сумі від 100 000 грн.

Термін – 12 місяців

Виплата відсотків – в кінці строку

Мінімальна сума вкладу – 15 000 грн.

м. Київ, Вінниця

Ліцензія НБУ №241 від 16.02.2016

Залоговые кредиты в Киеве и области

Кредит під заставу нерухомості, авто, спецтехніки, золота та ін.

від 18% річних. Рішення за 30 хвилин

Будь-яка кредитна історія

Без довідки про доходи та поручителів

Будь-які суми від 15 000 грн. і вище

До 85% від вартості застави