ТАСКОМБАНК профінансував будівництво нового заводу з виробництва пластівців // 22.05.2018

ТАСКОМБАНК продовжує активно фінансувати реальний сектор економіки й одним із пріоритетних напрямків для нього залишається кредитування агропродовольчого сектора. // 22.05.2018

На днях в смт Михайло-Коцюбинське Чернігівської області відбулось офіційне відкриття заводу з виробництва пластівців ТМ «Добродія». Виробничий комплекс входить до складу компанії Agricom Group, яка є клієнтом ТАСКОМБАНКУ з 2016 року. За успішну реалізацію проекту фінансування будівництва підприємства компанія Agricom Group висловила подяку Банку.

«Ще в 2014 році було прийнято рішення стати не просто аграрною компанією, а розпочати виробництво продукції з високою доданою вартістю, щоб бути ближчими до українського споживача й пропонувати здорові, корисні продукти, вирощені на нашій землі. Нині ми знову обмірковуємо нові амбітні плани», — підкреслив виконавчий директор Agricom Group Петро Мельник.

У компанії також розказали, що для реалізації проекту від ідеї до завершення будівництва знадобилося більше трьох років. Вартість проекту склала $10,5 млн, з яких 40% інвестицій — власні кошти, 60% — залучені кредити.

«Ми готові підтримати ініціативи з розвитку українського бізнесу, направлені на створення якісного вітчизняного продукту, розвиток економіки, а також створення робочих місць. Так, запланована кількість робочих місць на даному підприємстві складає близько 100 осіб. У нас є всі необхідні ресурси й професійна команда для успішної реалізації подібних проектів», — підкреслила Рината Березнікова, Заступник Голови Правління АТ «ТАСКОМБАНК».

Быстрый поискАктуальные обзоры банковского рынка на ваш e-mail!


Путеводитель

Как сэкономить заряд батареи телефона

Большой и яркий дисплей, безлимитный интернет, мегаполезные виджеты и приложения, постоянная связь с коллегами и друзьями, великолепные фото и последние новости мира – смартфоны прочно заняли место в нашей жизни. Они удобные, полезные и незаменимые, но почему-то часто «умирают» в самый неподходящий момент. И тогда каждый из нас задается вопросом, как экономить батарею на телефоне на андроид, iphone, почему телефон быстро разряжается? Как поддерживать жизнь гаджета максимально долго, если нет возможности зарядить его? – свои советы приготовил Prostobank.ua

Видео путеводитель