ТАСКОМБАНК отримав «Фінансовий Оскар» у номінаціях «Партнер великого бізнесу» та «Private banking»

Журнал «БІЗНЕС» опублікував підсумки фінансового рейтингу «Фінансовий Оскар — 2020», яким визначено кращих представників банківського та страхового ринків України за підсумками минулого року.

ТАСКОМБАНК закріпив за собою позиції у ТОП-3 номінацій з обслуговування та кредитування корпоративних клієнтів, а також щодо впровадження та дотримання високих стандартів обслуговування VIP-клієнтів.

Рейтинги ТАСКОМБАНКУ в номінаціях:

  • «Партнер великого бізнесу» — 2 місце;

  • «Private banking» — 3 місце.

ТАСКОМБАНК продовжує розвиватися як універсальний банк та укріплювати позиції в корпоративному сегменті, обслуговуванні клієнтів private banking, малого та середнього бізнесу, роздрібних клієнтів, а також у сфері електронної комерції. За результатами 2020 року прибуток Банку склав понад 380 млн грн, а активи перевищили 24 млрд грн. Кредитний портфель досяг 12,5 млрд грн, з яких 9 млрд – це кредити, надані корпоративним клієнтам.

«Нині одним з пріоритетів ТАСКОМБАНКУ залишається кредитування реального сектору економіки — як за рахунок власних коштів, так і за підтримки партнерів та державних програм, — адже підприємства, які продовжують працювати, не зможуть вести свою діяльність без поповнення оборотного капіталу, інвестицій у модернізацію та розвиток виробництва. Також розвиваємо і напрямок Private banking, зокрема, запроваджуємо нові продукти для інвестування з високою дохідністю активів та сподіваємось, що невдовзі зможемо дати поштовх для розвитку інвестиційного ринку в Україні. Розвиваємо регіональну мережу ВІП-відділень закритого типу для обслуговування корпоративних та Private banking клієнтів - цього року відкрили преміальне відділення у Полтаві, а влітку плануємо відкрити ще одне у Львові. Клієнти цінують нас за унікальну сервісну модель та відкритий діалог, а результати рейтингів підтверджують правильність обраної стратегії», — підкреслив Голова Правління АТ «ТАСКОМБАНК» Володимир Дубєй.


Хотите получать уведомление на ваш email, когда мы опубликуем новые статьи?

также следить за обновлениями сайта можно в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Быстрый поиск

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под залог недвижимости. Ставка 1.5% в месяц

Сумма от 30 000 до 50 000 000 грн. (в любой валюте).

Срок от 1 месяца до 10 лет.

100 л. топлива в подарок каждому клиенту.

Территория Киев, Киевская область до 35 км, Одесса, Харьков, Днепр, Львов, Полтава, Житомир, Ивано–Франковск, Черкассы, Черновцы, Чернигов, Сумы.

Страховая группа ТАС

Страховка онлайн

Туристична страховка онлайн: три програми на вибір

Обов'язкова автоцивілка від лідера ринку

Агропросперіс Банк

Акційні депозити у гривні

Акційні депозити у гривні

12% річних на 18 місяців

11% річних на 6 місяців

Вклади від 15 000 грн.

Акція діє до 31.05.2021

м. Київ, Вінниця

Ліцензія НБУ №241 від 16.02.2016