Рейтингове агентство IBI-Rating вже стабільно повідомляє про підтвердження Forward Bank надійності банківських вкладів на рівні 5+ (відмінна надійність)

Рейтинг надійності банківських вкладів на рівні 5+ вказує на те, що фінансова установа надійна, своєчасно розраховується за зобов'язаннями в межах вимог, встановлених чинним законодавством України, в т.ч. НБУ, та має добру репутацію.

Імовірність виникнення проблем із своєчасним поверненням вкладів низька, оскільки фінансова установа малочутлива до впливу зовнішніх та внутрішніх факторів. Оцінка впливу зовнішніх факторів не поширюється на ситуації, пов’язані з форс-мажорними обставинами.

Підтвердження рейтингів ПАТ «БАНК ФОРВАРД» обумовлено високими показниками ліквідності, а саме: на 25.01.2018 р. коефіцієнт миттєвої ліквідності (H4) склав 244,65 %, при нормативному значенні — не менше 30 %. Показник миттєвої ліквідності показує здатність банку забезпечити своєчасне виконання своїх грошових зобов’язань за рахунок високоліквідних активів (грошових коштів у касі та на кореспондентських рахунках). Чим вищий даний показник, тим більш стійкий банк. Коефіцієнт короткострокової ліквідності (Н6) склав 96,70 %, при нормативному значенні — не менше 60 %; коефіцієнт поточної ліквідності (H5) склав 215,68 %, при нормі – не менше 40 %.

Кредитний портфель на 25.01.2018 р. складає 1 707 086 тис. грн. Кошти фізичних осіб на 25.01.2018 р. складають 1 556 113 тис. грн. 

Банк є членом Фонду гарантування вкладів фізичних осіб і входить до групи банків з іноземним капіталом, згідно з класифікацією Національного Банку України. 

Хотите получать уведомление на ваш email, когда мы опубликуем новые статьи?

также следить за обновлениями сайта можно в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Быстрый поиск

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под 1,5% в месяц. Под авто, квартиру, дом, нежилое помещение

Сумма: от 30 000 до 15 000 000 грн.

Срок: от 1 месяца до 10 лет

Без выписки и перерегистрации

Киев, Киевская обл. до 60 км

Страховая группа ТАС

Страховка онлайн

Туристическая страховка онлайн: три программы на выбор.

Обязательная автогражданка от лидера рынка.