Рейтинги Кредобанку залишаються на найвищому рівні

Рейтинговий комітет агентства Експерт-Рейтинг підтвердив кредитний рейтинг ПАТ за національною шкалою на найвищому рівні – uaAAA. Аналогічний найвищий кредитний рейтинг присвоєно облігаціям банку, емісію яких було зареєстровано у листопаді.

Відповідно до шкали рейтингу, банк або окремий борговий інструмент з рейтингом uaAAA характеризується найвищою кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими банками та борговими інструментами. При ухваленні рішення про підтвердження рейтингу агентство керувалося аналізом фінансової та статистичної звітності банку, де було враховано запас за нормативами регулятивного капіталу та його адекватності. Раніше рейтинг банку на найвищому рівні uaAAA підтвердило українське рейтингове агентство «Стандарт-Рейтинг», яке присвоїло аналогічний рейтинг облігаціям банку.

Окрім того, за підсумками роботи протягом 9 місяців 2017 року «Кредобанк» посів лідерські позиції у рейтингах української експертної та медіа-спільноти. Зокрема, банк здобув третє місце у рейтингу надійності великих роздрібних банків України за версією журналу «Гроші», сьоме місце в рейтингу найбільш надійних українських банків за версією видання «Новое время», а також четверте місце у рейтингу надійності банківських депозитів за версією рейтингового агентства «Стандарт-Рейтинг», шосте місце у рейтингу українських банків за версією фінансового порталу «Форіншурер» та сьоме місце у рейтингу стійкості банків України від фінансового порталу «Мінфін».

«Високий кредитний рейтинг банку та провідні позиції в рейтингах експертної та медіа-спільноти є об’єктивним підтвердженням не тільки високої надійності «Кредобанку» завдяки належності до потужної міжнародної фінансової групи PKO Bank Polski, а й відмінні результати діяльності, за якими банк є серед лідерів українського банківського сектору», -- говорить голова правління ПАТ «Кредобанк» Ґжеґож Шатковскі


Хотите получать уведомление на ваш email, когда мы опубликуем новые статьи?

также следить за обновлениями сайта можно в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Быстрый поиск

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под 1,5% в месяц. Под авто, квартиру, дом, нежилое помещение

Сумма: от 30 000 до 15 000 000 грн.

Срок: от 1 месяца до 10 лет

Без выписки и перерегистрации

Киев, Киевская обл. до 60 км

Miloan.ua

АКЦИЯ!!! Скидки и подарки за кредит! До 15 000 грн. бесплатно

Сумма от 500 до 15 000 грн.

Срок: от 1 до 30 дней

Возраст: от 18 до 69 лет

Без звонков и фото!