Реклама "Кредобанку" отримала відзнаки Effie Awards Ukraine 2017

Рекламна відеокампанія Кредобанку Раціональні кредити на емоційні потреби здобула дві відзнаки найбільшої української нагороди у сфері маркетингових комунікацій Effie Awards – єдину бронзу в номінації Банківські, фінансові та страхові послуги, а також нагороду фіналіста в номінації Кампанії з короткостроковим ефектом.

Окрім того, маркетингова команда банку була визнана другою в рейтингу найефективніших маркетингових команд України.

Effie – це золотий стандарт ефективності реклами, найвищий рівень визнання маркетингових команд та рекламних агентств. Премія Effie Award заснована у Нью-Йорку Асоціацією маркетологів Америки у 1968 році. Вона покликана підтримувати та сприяти підвищенню ролі реклами, ефективному і результативному використанню маркетингових ресурсів. Престиж бути відзначеним найвищою нагородою за найуспішніші рекламні кампанії поширився в усьому світі. У 2017 році на конкурс Effie в Україні було подано більш як 300 найуспішніших рекламно-комунікаційних проектів з-поміж яких команда зі 130 експертів – провідних фахівців з маркетингу компаній, топ-менеджерів комунікаційних агентств, медіа-експертів, дослідників та консультантів – обрала лише третину.

«Ми раді повідомити, що за підсумками 2017 року рекламна кампанія банківського продукту «Кредобанку» «Раціональні кредити на емоційні потреби», подолавши фінал, отримала коштовну та єдину у фінансовому секторі «бронзу». Це перша престижна відзнака нагородою такого високого рівня за досягнення «Кредобанку» у партнерській співпраці із комунікаційним агентством Adsapience. Пишаємось і тим, що наша команда маркетингу Kredobank стала другою в рейтингу найефективніших маркетингових команд України – це гідне визнання ефективності та результативності нашої роботи», - говорить директор департаменту маркетингу ПАТ «Кредобанк» Ярина Зозуля


Хотите получать уведомление на ваш email, когда мы опубликуем новые статьи?

также следить за обновлениями сайта можно в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Быстрый поиск

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под 1,5% в месяц. Под авто, квартиру, дом, нежилое помещение

Сумма: от 30 000 до 15 000 000 грн.

Срок: от 1 месяца до 10 лет

Без выписки и перерегистрации

Киев, Киевская обл. до 60 км

Кредитвест Банк

Депозит для фізичних осіб. 100% іноземний банк

Cума від 100 000 UAH, 3 000 USD/EUR

Термін від 1 місяця

Київ та область