Продукти Кредобанку посіли перші позиції у рейтингу «Найкращі банківські продукти» за версією Prostobank Awards

За підсумками першого кварталу 2021 року продукти Кредобанку посіли перше місце у трьох номінаціях «Найкращий банківський продукт» премії Prostobank Awards – депозити для фізичних осіб, автокредити та іпотека для придбання житла на вторинному ринку.

Серед продуктів для фізичних осіб Кредобанк отримав також друге місце у номінаціях: «Кредитні карти»  з  «Кредитна карта Кредобра+», «Споживчі кредити під заставу» - це кредитна програма під заставу нерухомості, а також «Кредити готівкою».

У незалежному щоквартальному рейтингу продуктів та послуг українських банків, який проводить агентство «Простобанк Консалтинг», брали участь більш як 20 великих роздрібних банків України та 15 банків, що спеціалізуються на бізнес-послугах.

При визначенні переможців серед кредитних програм аналітики агентства «Простобанк консалтинг» брали до уваги максимальний термін та максимальну суму кредиту, реальну відсоткову ставку, форму погашення та умови дострокового погашення. При визначенні переможців серед депозитних пропозицій враховували відсоткову ставку, мінімальну суму депозиту, періодичність виплати відсотків, а також походження капіталу банку.

«Кредобанк зберігає стабільно високі позиції у рейтингах банківських продуктів завдяки своїй продуктивній роботі, яка спрямована на задоволення потреб клієнтів. Сьогодні ми пропонуємо вигідні умови для іпотечних кредитів та автокредитів. Лише за березень цього року Кредобанк видав майже чверть мільярда гривень позик на автомобілі. Завданням Кредобанку на найближчі роки є збільшення кількості клієнтів, особливо роздрібних.», – говорить Перший заступник Голови Правління АТ «Кредобанк» Войцєх Тарасюк 

У 2021 році Кредобанк продовжує перебувати на провідних місцях у рейтингах експертної та медійної спільнот України. Зокрема, у березні Кредобанк посів другу позицію в рейтингу надійності депозитів від рейтингового агентства «Стандарт-рейтинг», а в лютому банк було визнано переможцем рейтингу «Банки 2021 року» від агентства «Фінансовий клуб» у номінації «Роздрібний банк» серед великих банків іноземних банківських груп. Окрім того, Кредобанк увійшов в трійку лідерів рейтингу надійності великих роздрібних українських банків за версією ділового видання «Фокус» та увійшов до ТОП-5 лідерів рейтингу надійності банків України від фінансового порталу «Мінфін», а також посів 6-те місце у рейтингу надійності великих роздрібних банків України за версією журналу «Гроші», 7-ме місце у ренкінгу фінансової надійності банків від системи моніторингу контрагентів YouControl та 8-ме місце у рейтингу надійності банків від ділового Інтернет-видання Mind.Ua.


Хотите получать уведомление на ваш email, когда мы опубликуем новые статьи?

также следить за обновлениями сайта можно в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Быстрый поиск

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под залог недвижимости. Ставка 1.5% в месяц

Сумма от 30 000 до 50 000 000 грн. (в любой валюте).

Срок от 1 месяца до 10 лет.

100 л. топлива в подарок каждому клиенту.

Территория Киев, Киевская область до 35 км, Одесса, Харьков, Днепр, Львов, Полтава, Житомир, Ивано–Франковск, Черкассы, Черновцы, Чернигов, Сумы.

Залоговые кредиты в Киеве и области

Кредит під заставу нерухомості, авто, спецтехніки, золота та ін.

від 18% річних. Рішення за 30 хвилин

Будь-яка кредитна історія

Без довідки про доходи та поручителів

Будь-які суми від 15 000 грн. і вище

До 85% від вартості застави

Агропросперіс Банк

Акційні депозити у гривні

Акційні депозити у гривні

12% річних на 18 місяців

11% річних на 6 місяців

Вклади від 15 000 грн.

Акція діє до 31.05.2021

м. Київ, Вінниця

Ліцензія НБУ №241 від 16.02.2016