Продукти «Кредобанку» перемагають у національних медіа-рейтингах // 26.04.2019

Продукти «Кредобанку» здобули перемогу одразу в кількох українських медіа-рейтингах. Банк отримав нагороду в номінації «Овердрафти» щорічного дослідження «50 провідних банків України» від агентства «Фінансовий клуб», а також два перших місця у премії «Prostobank Awards» від агентства «Простобанк Консалтинг» за підсумками І кварталу 2019 року - у номінаціях «Кредит на придбання авто» та «Кредит на покупку нерухомості на вторинному ринку». // 26.04.2019

Ще один продукт банку – депозитний вклад «Прибутковий» отримав у премії «Prostobank Awards» третє місце. При визначенні переможців серед кредитних програм аналітики агентства «Простобанк консалтинг» брали до уваги максимальний термін та максимальну суму кредиту, реальну відсоткову ставку, форму погашення та умови дострокового погашення. При визначенні переможців серед депозитних пропозицій враховувалися відсоткова ставка, мінімальна сума депозиту, періодичність виплати відсотків, а також походження капіталу банку.

У загальному рейтингу щорічного дослідження «50 провідних банків України»  «Кредобанк» посів 13-те місце. При складанні рейтингу «50 провідних банків України» аналітики агентства «Фінансовий клуб» експерти агентства користувалися квартальними і річними показниками офіційної статистичної інформації, наданої банками за 2018 рік, а також оцінювали інформацію від банків за більш як 120 показниками.

«Чергові перемоги банківських продуктів «Кредобанку» в провідних медіа-рейтингах України підтверджує, що пропозиції банку для роздрібних клієнтів є одними з найпривабливіших та найвигідніших на ринку. Ми раді запропонувати нашим клієнтам не тільки вигідні умови та акції з цінними подарунками, а й високу надійність обслуговування завдяки тому, що «Кредобанк» входить до потужної міжнародної групи капіталу PKO Bank Polski», – говорить перший заступник голови правління ПАТ «Кредобанк» Єжи Яцек Шугаєв.

У 2019 році «Кредобанк» вже отримав низку нагород та відзнак провідних фінансових видань, серед яких – друге місце у рейтингу найнадійніших українських банків, підготовленому Інтернет-виданням «Оглядач» спільно з журналом «Рейтинг. Бізнес в офіційних цифрах», нагороду  в рейтингу «Банки 2019 року» у номінації «Чистий банк» серед банків іноземних банківських груп за версією агентства «Фінансовий клуб» , 4-те місце у рейтингу надійності депозитів від РА «Стандарт Рейтинг» та 6-те місце у рейтингу стійкості українських банків від фінансового порталу «Мінфін».

Быстрый поиск

Горячие предложения

Кредиты на карту

более 30 онлайн-сервисов!

Ставка - от 0.01%

Срок - до 180 дней

Сумма - до 20 000 грн.

Документы - паспорт и код

кредиты на карту

первый кредит до 5000 грн. под 0%

Сумма: до 10 000 грн.

Cрок: до 30 дней

Возраст: от 18 до 65 лет

Документы: карта, паспорт и ИННПутеводитель

Как сэкономить заряд батареи телефона

Большой и яркий дисплей, безлимитный интернет, мегаполезные виджеты и приложения, постоянная связь с коллегами и друзьями, великолепные фото и последние новости мира – смартфоны прочно заняли место в нашей жизни. Они удобные, полезные и незаменимые, но почему-то часто «умирают» в самый неподходящий момент. И тогда каждый из нас задается вопросом, как экономить батарею на телефоне на андроид, iphone, почему телефон быстро разряжается? Как поддерживать жизнь гаджета максимально долго, если нет возможности зарядить его? – свои советы приготовил Prostobank.ua

Видео путеводитель