ПРАВЕКС БАНК запровадив нову послугу з корпоративного управління грошовими операціями

ПРАВЕКС БАНК пропонує клієнтам нову послугу по управлінню ліквідністю компаній - Автоматичної концентрації коштів на Майстер рахунку.

Сервіс також включає швидке та зручне додавання нових рахунків для автоматичного перерахування коштів із заданої групи рахунків на визначений Майстер рахунок головного підприємства.

Нова послуга буде корисною для компаній, які мають мережу філій і структурних підрозділів, мережу дочірніх компаній, або утворених за принципом холдингу, які бажають об'єднати свої рахунки в єдину систему. Даний сервіс надає можливість об’єднати усі рахунки в єдину групу та протягом операційного дня із визначеною періодичністю налаштувати автоматичний переказ коштів (позитивних залишків) з додаткових рахунків на основний рахунок.

Така система має значні переваги. У одних дочірніх організацій до кінця робочого дня залишаються тимчасово вільні грошові кошти, в той час, як інші дочірні організації змушені залучати короткострокові банківські кредити для покриття касових розривів. Система Автоматичної концентрації  коштів дозволяє мінімізувати потребу в додаткових короткострокових позиках, а, отже, у витратах на їх отримання і на процентні виплати. Крім того, система спрощує облік руху коштів всередині групи, і дає керівництву компанії оперативну інформацію про нього.

ПРАВЕКС БАНК послідовно впроваджує сучасні продукти з управління ліквідністю для корпоративних клієнтів для надання якісного сервісу та задоволення потреб клієнтів. Потрібно зазначити, що в міжнародній практиці автоматичне зосередження коштів вже давно використовується великими корпораціями як ефективний інструмент оптимізації процесу управління грошовими потоками.


Хотите получать уведомление на ваш email, когда мы опубликуем новые статьи?

также следить за обновлениями сайта можно в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Быстрый поиск

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под залог недвижимости. Ставка 1.5% в месяц

Сумма от 30 000 до 50 000 000 грн. (в любой валюте).

Срок от 1 месяца до 10 лет.

100 л. топлива в подарок каждому клиенту.

Территория Киев, Киевская область до 35 км, Одесса, Харьков, Днепр, Львов, Полтава, Житомир, Ивано–Франковск, Черкассы, Черновцы, Чернигов, Сумы.

Агропросперіс Банк

Депозит "Посівний" під відсоток чарівний

Акційний депозит "Посівний"

10,5% річних у гривні на 6 місяців

Відсотки - в кінці строку

Вклади від 15 000 грн.

Акція діє до 31.05.2021

м. Київ, Вінниця

Ліцензія НБУ №241 від 16.02.2016

Страховая группа ТАС

Страховка онлайн

Туристична страховка онлайн: три програми на вибір

Обов'язкова автоцивілка від лідера ринку