Ощадбанк запроваджує UnitedData в Донецькій області // 20.11.2017

Ощадбанк продовжує поетапне впровадження одного з наймасштабніших і стратегічно важливих ІТ-проектів – UnitedData/Об’єднані дані. // 20.11.2017

До проекту приєднується Донецьке обласне управління банку, яке буде переведено на нову систему. 

Повідомляємо, що з 24 листопада Ощадбанк проводить технічні роботи з переносу даних і підключення клієнтів з Краматорська та Донецької області до нової системи обслуговування, у зв’язку з чим буде змінено час роботи відділень з п’ятниці (24.11.2017) по понеділок (27.11.2017). Більшу частину робіт задля мінімізації незручностей буде проведено у вихідні дні. 

Звертаємо увагу на зміни в графіку роботи відділень Ощадбанку в Краматорську та Донецькій області: 

  • П’ятниця 24 листопада 2017 року 

відділення працюватимуть до 13:00 

  • Субота 25 листопада 2017 року 

відділення не працюватимуть 

  • Неділя 26 листопада 2017 року 

відділення не працюватимуть 

Наразі успішно пройдено етап міграції даних клієнтів Київського, Харківського та Луганського обласних управлінь, про що Ощадбанк раніше інформував. Відтепер проводиться черговий етап міграції даних клієнтів наступної області. 

Звертаємо увагу клієнтів на те, що в Києві, Харкові, Сєвєродонецьку та областях ті відділення, що за графіком працюють по суботах, 25 листопада 2017 року (в суботу) працюватимуть у штатному режимі з 10:00. 

У період з 24 по 26 листопада 2017 року можливе часткове обмеження функціоналу роботи онлайн-сервісів «Ощад 24/7» для клієнтів Донецького, Луганського, Харківського та Київського обласних управлінь – лише в частині перегляду залишків по поточних рахунках. Операції по платіжних картках у банкоматах, інформаційно-платіжних терміналах та торговельно-сервісній мережі проводитимуться в звичайному режимі без обмежень. 

Робота над проектом UDa розпочалась у 2015 році. Наразі проведено функціональне тестування всіх модулів системи та успішно здійснено перші етапи міграції даних клієнтів центрального офісу та одного з регіонів. Клієнтів, чиї дані було перенесено, було заздалегідь попереджено про нетривале обмеження функціоналу онлайн-сервісів і, сподіваємось, вони не відчули незручностей. 

ДовідковоДля підвищення якості обслуговування Ощадбанк розпочав впровадження проекту UnitedData, що базується на новій технології автоматизованої банківської системи «Мульті-МФО». Ця технологія забезпечує значне зниження трудомісткості операцій, що дає змогу значно прискорити обслуговування. Після її впровадження клієнти зможуть обслуговуватись за всіма продуктами (кредитами, депозитами, картками) в будь-якому відділенні Ощадбанку незалежно від місця звернення та від того, де відкривались рахунки.

 

Перепрошуємо за можливі незручності – ми перебудовуємо найстаріший в країні держбанк!

Быстрый поиск


Горячие предложения

Кредиты на карту

более 30 онлайн-сервисов!

Ставка - от 0.01%

Срок - до 180 дней

Сумма - до 20 000 грн.

Документы - паспорт и код

ШвидкоГроші

Кредит за 30 минут

Сумма: от 600 до 10 000 грн.

Выдача: наличные или на карту

Возраст: от 18 до 60 лет

Документы: паспорт и ИННПутеводитель

Как сэкономить заряд батареи телефона

Большой и яркий дисплей, безлимитный интернет, мегаполезные виджеты и приложения, постоянная связь с коллегами и друзьями, великолепные фото и последние новости мира – смартфоны прочно заняли место в нашей жизни. Они удобные, полезные и незаменимые, но почему-то часто «умирают» в самый неподходящий момент. И тогда каждый из нас задается вопросом, как экономить батарею на телефоне на андроид, iphone, почему телефон быстро разряжается? Как поддерживать жизнь гаджета максимально долго, если нет возможности зарядить его? – свои советы приготовил Prostobank.ua

Видео путеводитель