Обсяг фінансування «Кредобанку» за програмою JCB Finance перевищив 200 мільйонів гривень // 04.09.2019

У рамках ексклюзивного партнерства з реалізації програми JCB Finance «Кредобанк» профінансував придбання українськими підприємствами сільськогосподарської та будівельної техніки JCB на більш як 200 мільйонів гривень. // 04.09.2019

Завдяки фінансуванню банку станом на серпень українські компанії змогли придбати більше 100 машин загальною вартістю майже 300 мільйонів гривень.   

Ключовими перевагами пропозицій програми JCB Finance є швидкі процедури розгляду заявок на кредит чи лізинг на купівлю техніки (попереднє рішення за 3 дні, остаточне рішення для лізингу за 4-7 днів та для кредиту за 4-14 днів), а також найбільш конкурентні ставки на українському ринку та можливості акційних пропозицій з субсидованими ставками на окремі моделі сільськогосподарських та будівельних машин JCB. Станом на початок вересня в програмі діють акційні умови з придбання телескопічних навантажувачів, міні-навантажувачів, фронтальних навантажувачів та гусеничних екскаваторів під 0% на 1-2 роки.

 «Досягнення вражаючого результату лише за кілька місяців роботи програми підтверджує високу популярність техніки JCB в Україні. Ми раді, що наша робота у рамках програми вже допомогла і допомагає українським фірмам купувати сучасну та якісну будівельну та сільськогосподарську техніку і тим самим розвивати не тільки свій бізнес, а й економіку України», – говорить виконавчий директор напрямку корпоративного бізнесу та МСБ АТ «Кредобанк» Євген Заіграєв.

Компанія JCB – один із найбільших світових виробників будівельного та сільськогосподарського обладнання. Історія JCB – це історія інновацій, цілеспрямованості та наполегливої праці. Пройшовши шлях від скромного підприємства з виробництва сільськогосподарських причепів у 1945 році до сучасного світового гіганту, компанія JCB постійно прагнула бути найкращою та шукала можливості для розвитку. Нині в компанії працює 15000 осіб на 4-х континентах, а техніку JCB можна знайти у будь-якому куточку світу – її продає 2000 дилерських центрів у 150 країнах світу. З початку своєї історії JCB інвестує великі кошти у науково-дослідні та дослідно-конструкторські розробки, завдяки чому у виробничі процеси постійно впроваджуються інновації та застосовуються найсучасніші технології. Інженерно-технічне забезпечення JCB є одним із найкращих у світі, компанія виробляє понад 300 моделей техніки та добре відома високим рівнем обслуговування замовників. Будучи компанією світового класу, JCB залишається родинним бізнесом.

 

«Кредобанк» та JCB підписали угоду про ексклюзивне партнерство в реалізації програми JCB Finance на території України 12 квітня під час Весняного ділового форуму – однієї з найбільших бізнес-подій року в Західній Україні. Аби скористатися програмою, зацікавленим компаніям потрібно звернутися до одного з дилерів JCB в Україні та залишити заявку на купівлю техніки в рамках програми. «Кредобанк» як партнер JCB Finance забезпечує фінансування кредиту або лізингу за програмою.

Быстрый поиск


Горячие предложения

Кредиты на карту

более 30 онлайн-сервисов!

Ставка - от 0.01%

Срок - до 180 дней

Сумма - до 20 000 грн.

Документы - паспорт и код

кредиты на карту

первый кредит до 5000 грн. под 0%

Сумма: до 10 000 грн.

Cрок: до 30 дней

Возраст: от 18 до 65 лет

Документы: карта, паспорт и ИННПутеводитель

Как сэкономить заряд батареи телефона

Большой и яркий дисплей, безлимитный интернет, мегаполезные виджеты и приложения, постоянная связь с коллегами и друзьями, великолепные фото и последние новости мира – смартфоны прочно заняли место в нашей жизни. Они удобные, полезные и незаменимые, но почему-то часто «умирают» в самый неподходящий момент. И тогда каждый из нас задается вопросом, как экономить батарею на телефоне на андроид, iphone, почему телефон быстро разряжается? Как поддерживать жизнь гаджета максимально долго, если нет возможности зарядить его? – свои советы приготовил Prostobank.ua

Видео путеводитель