МТБ БАНК разом з Європейськім інвестиційним банком кредитує малий та середній бізнес

19 лютого 2021 року між ПАТ «МТБ БАНК», Міністерством фінансів України та Державним експортно-імпортним банком України, було укладено тристоронню угоду, яка передбачає надання кредитів в рамках проектів ЄІБ «Основний кредит для малих і середніх підприємств і компаній із середнім рівнем капіталізації» і «Основний кредит для аграрної галузі - Україна». Проекти ЄІБ спрямовані на підтримку реального сектора економіки і розвиток малого і середнього бізнесу України.

У аграрного сектору України є великий потенціал розвитку. Малі та середні підприємства цієї галузі володіють гнучкістю та високою адаптивністю до змін, проте їм досить складно залучити фінансування, навіть якщо вони мають гарні пропозиції для інвесторів. Вчасне кредитування таких підприємств сприяє їх розвитку та дозволяє не тільки збільшити займану ними частку внутрішнього ринку, а й успішно працювати на зовнішніх торгових майданчиках. Програми Європейського інвестиційного банку розроблені для бізнесу, що вже відбувся і створює додану вартість, має частку ринку та наміри наростити її за допомогою конкретних дій.

Для підприємств, які виробляють зернові та олійні культури, займаються рибництвом та аквакультурою, є можливість отримати кредитування завдяки фінансової угоді, підписаної Урядом України з однією з головних міжнародних фінансових інституцій в Україні - Європейським інвестиційним банком. Програма передбачає виділення 400 млн євро кредитів, які можуть бути спрямовані на практично будь-який інвестиційний проект компаній у цих виробничо-збутових ланцюжках, починаючи від постачальників сировини і закінчуючи роздрібною торгівлею.

МТБ БАНК вже кілька років поспіль активно розвиває кредитування аграріїв завдяки розробленим партнерським програмам. І ось тепер клієнти банку отримають можливість фінансування на довгий термін – до десяти років за зниженими відсотками. До того ж їм буде доступна безкоштовна технічна підтримка у підготовці необхідних документів відповідно до встановлених вимог, визначенні та розробці процедур оцінки і обробки заявок на отримання кредиту, забезпеченні відповідності заявок фінансовим, екологічним і соціальним вимогам ЄІБ. Не менш важливо й те, що підприємства, які скористаються однією з програм, матимуть репутаційні переваги від співпраці з одним з найбільших фінансових інститутів.


Хотите получать уведомление на ваш email, когда мы опубликуем новые статьи?

также следить за обновлениями сайта можно в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Быстрый поиск

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под залог недвижимости. Ставка 1.5% в месяц

Сумма от 30 000 до 50 000 000 грн. (в любой валюте).

Срок от 1 месяца до 10 лет.

100 л. топлива в подарок каждому клиенту.

Территория Киев, Киевская область до 35 км, Одесса, Харьков, Днепр, Львов, Полтава, Житомир, Ивано–Франковск, Черкассы, Черновцы, Чернигов, Сумы.

Агропросперіс Банк

Вигідні депозити

Депозит в USD під 3% річних

3,25% – при сумі від 5000 USD

Термін – 6 або 18 місяців

Вклади від 500 USD

Агропросперіс Банк – банк, який має 100% іноземний капітал (США і Європа)

м. Київ, Вінниця

Ліцензія НБУ №241 від 16.02.2016 №319 в державному реєстрі банків

Агропросперіс Банк

Депозит "Посівний" під відсоток чарівний

Акційний депозит "Посівний"

10,5% річних у гривні на 6 місяців

Відсотки - в кінці строку

Вклади від 15 000 грн.

Акція діє до 31.05.2021

м. Київ, Вінниця

Ліцензія НБУ №241 від 16.02.2016