Кредобанк: Зміна номерів рахунків // 01.12.2017

У зв’язку з набранням чинності Постанови Національного Банку України №89 від 11.09.2017р. Про затвердження нормативно-правових актів Національного банку України з бухгалтерського обліку було внесено зміни до Плану рахунків бухгалтерського обліку банків України. // 01.12.2017

На виконання вказаної Постанови ПАТ «КРЕДОБАНК» у період 11-14 грудня 2017 року буде здійснена зміна номерів рахунків:

  • довгострокових вкладів (депозитів з терміном розміщення понад один рік). 
    Звертаємо Вашу увагу на те, що зміна номеру балансового рахунку довгострокового депозиту не вплине на умови його обслуговування, яке й надалі буде здійснюється відповідно до умов укладеного договору. 
    Для здійснення операцій з використанням депозитних рахунків, що будуть змінені, Вам необхідно буде використовувати новий номер депозитного рахунку, який можна буде дізнатись звернувшись у будь-яке відділення ПАТ «КРЕДОБАНК» або за телефоном гарячої лінії:   0 800 500 850 (безкоштовно по Україні); +38 (032) 297 64 70 - з-за кордону.
  • обліку кредитної заборгованості за короткостроковими кредитними договорами (кредитами, наданими на строк, що не перевищує один рік), укладеними ПАТ «КРЕДОБАНК» з позичальниками.

     При цьому, звертаємо Вашу увагу, що зміна номерів рахунків з обліку кредитної заборгованості в банку не вплине на умови кредитування, які визначені укладеними договорами та не вплине на реквізити, за якими проводиться оплата по виконанню всіх зобов’язань за такими договорами.

Быстрый поиск


Горячие предложения

Кредиты на карту

более 30 онлайн-сервисов!

Ставка - от 0.01%

Срок - до 180 дней

Сумма - до 20 000 грн.

Документы - паспорт и код

ШвидкоГроші

Кредит за 30 минут

Сумма: от 600 до 10 000 грн.

Выдача: наличные или на карту

Возраст: от 18 до 60 лет

Документы: паспорт и ИННПутеводитель

Как сэкономить заряд батареи телефона

Большой и яркий дисплей, безлимитный интернет, мегаполезные виджеты и приложения, постоянная связь с коллегами и друзьями, великолепные фото и последние новости мира – смартфоны прочно заняли место в нашей жизни. Они удобные, полезные и незаменимые, но почему-то часто «умирают» в самый неподходящий момент. И тогда каждый из нас задается вопросом, как экономить батарею на телефоне на андроид, iphone, почему телефон быстро разряжается? Как поддерживать жизнь гаджета максимально долго, если нет возможности зарядить его? – свои советы приготовил Prostobank.ua

Видео путеводитель