Кредобанк – у десятці лідерів за кількістю вкладів населення

Кредобанк за підсумками першого кварталу 2022 року увійшов до ТОП-10 за кількістю вкладів населення сумою 400-600 тисяч гривень.

Загальна сума вкладів фізичних осіб у Кредобанку станом на квітень 2022 року становила майже один мільярд гривень. 

За перший квартал 2022 року обсяг коштів фізичних осіб в Кредобанку зріс на 7%. Зростали, як гривневі вклади, так і кошти у іноземній валюті. Банк зберігає високий рівень ліквідності, що дало змогу достроково погасити кредит рефінансування Національного банку України в сумі 750 мільйонів гривень. 

Під час війни Кредобанк продовжує кредитувати бізнес, щоб підтримати економіку України. За перший квартал цього року обсяг кредитів, наданих юридичним особам, зріс на більш як 150 мільйонів гривень. 

«У травні Кредобанк відзначає 32 роки роботи на ринку. За ці 32 роки банк завжди виконував свої зобов’язання і гідно пройшов випробування економічними кризами та війною. Будучи частиною найбільшої фінансової групи Польщі -  PKO Bank Polski, Кредобанк продовжує надійну роботу та забезпечує  усі операції клієнтів. Те, що банк є серед лідерів за кількістю великих вкладів населення, вкотре підтверджує високий рівень довіри українців до Кредобанку», – говорить голова Правління АТ «Кредобанк» Єжи Яцек Шугаєв. 

За підсумками IV кварталу 2021 року Кредобанк увійшов до п’ятірки лідерів в рейтингу стійкості банків від фінансового порталу «Мінфін» та збільшив свій прибуток за 2021 рік майже на 50% у порівнянні з 2020 роком. 

У підсумковому рейтингу «Найкращі банківські продукти» за 2021 рік від агентства «Простобанк Консалтинг» продукти Кредобанку посіли перше місце у номінаціях «Депозити» та «Автокредити», а також другу позицію у номінаціях «Іпотека на придбання житла на вторинному ринку» та «Кредитні карти».


Быстрый поиск

Горячие предложения

ОТП Банк

Депозит Срочный от ОТП Банка

до 6,25% годовых + до 1% годовых от суммы вклада

Минимальный срок - от 3 мес.

Минимальная сумма - от 5 000 грн.

100% гарантия вклада

Глобус Банк

Депозит Классический, Накопительный от Глобус Банка

до 12,5% годовых + до 1% годовых от суммы вклада

Минимальный срок - от 6 мес.

Минимальная сумма - от 10 000 грн.

100% гарантия вклада

Агропросперіс Банк

Благодійний депозит "Вклад у Перемогу"

Вклад у Перемогу з Агропросперіс Банком

11% в грн на 24 місяці

Мін. сума 1000 грн

Відсотки НАПЕРЕД за весь строк вкладу

10% доходу за вкладом - ваша благодійна допомога ЗСУ, і стільки ж перераховує Банк з власних коштів

Ліцензія НБУ №241 від 16.02.16

Получать все новости и статьи сайта в одном email в день?

также следить за новостями сайта можно в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram