Кредобанк розпочав п’ятий сезон проєкту «Кіно в парку з KredoBank»

Кредобанк розпочав п’ятий сезон щотижневих кінопоказів під відкритим небом «Кіно в парку з KredoBank» у Парку культури та відпочинку ім. Б. Хмельницького, які триватимуть до вересня 2021 року кожної п’ятниці й суботи.

Під час відкриття сезону кінопоказів, яке пройшло 17 липня 2021 року,  відбувся перегляд мультфільму «Співай». Надалі фільми чи мультфільми, які транслюватимуть кожної суботи, глядачі визначатимуть методом голосування із запропонованого списку на сторінці проєкту «Кіно в парку з KredoBank». П’ятничні кіносеанси обиратимуть організатори заходу – у липні будуть мультфільми, у серпні - кіно, що отримало або було номіноване на "Оскар", а у вересні – фільми, тематика яких буде пов’язана з підприємницькою діяльністю та бізнесом.

«Проєкт «Кіно в парку з KredoBank» ми започаткували у 2016 році. Завдяки людям, які активно відвідують кіносеанси в Парку культури, цей проєкт живе і до сьогодні. На жаль, минулого року через пандемію банк відмовився від масових заходів. До речі, якщо ситуація знову буде загострюватися – кінопокази призупинимо. Вхід в кіно є безоплатним, потрібно мати лише гарний настрій. Львів’яни та гості для зручності можуть взяти з собою килимок. Окрім того, глядачі мають можливість отримати подарунки від Кредобанку. Ми щиро радіємо, що маємо сьогодні змогу проводити такі зустрічі - «Кіно в парку з KredoBank», адже нам усім цього не вистачало.», говорить менеджерка проєкту «Кіно в парку з KredoBank» Ольга Брень

Кінопокази відбуватимуться щотижня о 21:15 у партнерстві з ЛКП «Львівський кіноцентр». Про зміни в графіку показів через погодні умови або інші обставини, львів’ян та гостей міста організатори інформуватимуть на фейсбук-сторінці «Кіно в парку з KredoBank»


Хотите получать уведомление на ваш email, когда мы опубликуем новые статьи?

также следить за обновлениями сайта можно в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Быстрый поиск

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под залог недвижимости. Срочный выкуп недвижимости

Сумма от 30 000 до 50 000 000 грн. (в любой валюте).

Срок от 1 месяца до 10 лет.

100 л. топлива в подарок каждому клиенту.

Территория Киев, Киевская область до 35 км, Одесса, Харьков, Днепр, Львов, Полтава, Житомир, Ивано–Франковск, Черкассы, Черновцы, Чернигов, Сумы.

Miloan.ua

1-й кредит до 15 000 - 0,01%!

Макс кредит: до 15 000 грн.

Строк: до 30 дн.

Вік / Возраст: > 18

Карта, паспорт, код

Залоговые кредиты в Киеве и области

Кредит під заставу нерухомості, авто, спецтехніки, золота та ін.

від 18% річних. Рішення за 30 хвилин

Будь-яка кредитна історія

Без довідки про доходи та поручителів

Будь-які суми від 50 000 грн. і вище

До 85% від вартості застави