Forward Bank увійшов до ТОП-10 компаній України, які організували кращу корпоративну освітню програму

Forward Bank увійшов до ТОП-10 компаній України, які організували кращу корпоративну освітню програму, згідно з рейтингом «Кращі роботодавці України» провідного українського видання БІЗНЕС.

Редакція видавництва «БІЗНЕС» в партнерстві з Асоціацією професіоналів з управління персоналом HRForum визначила одинадцять номінацій (десять основних та одна додаткова). Завданням експертної комісії було визначення компаній та HR-команд, що задали основні тренди цього року. Переможці в десяти основних номінаціях визначались на основі інтегрального показника, що об’єднав оцінки компаній експертами, голосування читачів на сайті business.ua та оцінювання компаній редакцією видання «БІЗНЕС» на основі аналізу їх HR-активностей в медіапросторі.

«Ми працюємо над підвищенням особистої ефективності та залученості кожного співробітника для забезпечення ефективності Банку. За результатами опитування-2017, кількість «залучених» співробітників в Банку зросла на 4 % в порівнянні з минулим роком і становить 79 %. Ми щиро зацікавлені в благополуччі співробітників, ми підтримуємо здоровий спосіб життя, спортивні та творчі захоплення», - зазначила Марина Супрун, начальник Управління по роботі з персоналом Forward Bank.

Як зазначається у рейтингу, провідні компанії України вже давно дійшли висновку: залучити на ринку праці провідного фахівця, який буде розділяти цінності компанії, буде її «патріотом», майже неможливо. Тому виграють компанії, що не розраховують на удачу в підборі персоналу, а вирішують кадрову проблему шляхом підготовки власних кваліфікованих працівників, перетворюючи її на один із напрямів діяльності.


Хотите получать уведомление на ваш email, когда мы опубликуем новые статьи?

также следить за обновлениями сайта можно в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Быстрый поиск

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под 1,5% в месяц. Под авто, квартиру, дом, нежилое помещение

Сумма: от 30 000 до 15 000 000 грн.

Срок: от 1 месяца до 10 лет

Без выписки и перерегистрации

Киев, Киевская обл. до 60 км

Страховая группа ТАС

Страховка онлайн

Туристическая страховка онлайн: три программы на выбор.

Обязательная автогражданка от лидера рынка.