Forward Bank увійшов до ТОП-10 компаній України, які організували кращу корпоративну освітню програму // 12.12.2017

Forward Bank увійшов до ТОП-10 компаній України, які організували кращу корпоративну освітню програму, згідно з рейтингом «Кращі роботодавці України» провідного українського видання БІЗНЕС. // 12.12.2017

Редакція видавництва «БІЗНЕС» в партнерстві з Асоціацією професіоналів з управління персоналом HRForum визначила одинадцять номінацій (десять основних та одна додаткова). Завданням експертної комісії було визначення компаній та HR-команд, що задали основні тренди цього року. Переможці в десяти основних номінаціях визначались на основі інтегрального показника, що об’єднав оцінки компаній експертами, голосування читачів на сайті business.ua та оцінювання компаній редакцією видання «БІЗНЕС» на основі аналізу їх HR-активностей в медіапросторі.

«Ми працюємо над підвищенням особистої ефективності та залученості кожного співробітника для забезпечення ефективності Банку. За результатами опитування-2017, кількість «залучених» співробітників в Банку зросла на 4 % в порівнянні з минулим роком і становить 79 %. Ми щиро зацікавлені в благополуччі співробітників, ми підтримуємо здоровий спосіб життя, спортивні та творчі захоплення», - зазначила Марина Супрун, начальник Управління по роботі з персоналом Forward Bank.

Як зазначається у рейтингу, провідні компанії України вже давно дійшли висновку: залучити на ринку праці провідного фахівця, який буде розділяти цінності компанії, буде її «патріотом», майже неможливо. Тому виграють компанії, що не розраховують на удачу в підборі персоналу, а вирішують кадрову проблему шляхом підготовки власних кваліфікованих працівників, перетворюючи її на один із напрямів діяльності.

Быстрый поиск

Горячие предложения

Кредиты на карту

более 30 онлайн-сервисов!

Ставка - от 0.01%

Срок - до 180 дней

Сумма - до 20 000 грн.

Документы - паспорт и код

кредиты на карту

первый кредит до 5000 грн. под 0%

Сумма: до 10 000 грн.

Cрок: до 30 дней

Возраст: от 18 до 65 лет

Документы: карта, паспорт и ИННПутеводитель

Как сэкономить заряд батареи телефона

Большой и яркий дисплей, безлимитный интернет, мегаполезные виджеты и приложения, постоянная связь с коллегами и друзьями, великолепные фото и последние новости мира – смартфоны прочно заняли место в нашей жизни. Они удобные, полезные и незаменимые, но почему-то часто «умирают» в самый неподходящий момент. И тогда каждый из нас задается вопросом, как экономить батарею на телефоне на андроид, iphone, почему телефон быстро разряжается? Как поддерживать жизнь гаджета максимально долго, если нет возможности зарядить его? – свои советы приготовил Prostobank.ua

Видео путеводитель