Forward Bank підтверджено високий рейтинг надійності банківських вкладів та кредитного рейтингу

Українське рейтингове агентство IBI-Rating підтвердило АТ «БАНК ФОРВАРД» рейтинг депозитів на рівні 5 (відмінна надійність) та кредитний рейтинг на рівні uaA з прогнозом «у розвитку».

Як повідомляється у релізі агентства, обсяг високоліквідних активів АТ «БАНК ФОРВАРД» підтримується на достатньому рівні та більш ніж у півтора рази перевищує зобов’язання на вимогу. За рахунок значного нарощення статутного капіталу у 2018 році банк має певний профіцит ліквідності – станом на початок липня 2020 року тимчасово вільні кошти у сумі майже 170 млн грн інвестовано в гривневі ОВДП.

Завдяки додатковим внескам акціонера та прибутковій діяльності банку у минулому році, капіталізація установи підтримується на достатньому рівні та відповідає вимогам законодавства. Станом на початок липня 2020 року регулятивний капітал на 100% представлено основним капіталом. Додатково регулятивний капітал захищений наявною у власності нерухомістю.

У першому півріччі поточного року банк провів очищення балансу від проблемних активів, наразі поточна частка проблемного портфеля становить менше 10%. Якість активів підтримується достатнім рівнем покриття простроченої заборгованості сформованими резервами, диверсифікацією кредитного портфеля, а також відсутністю валютної складової в кредитному портфелі.

Рівень покриття активних операцій власним капіталом є прийнятним.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від АТ «БАНК ФОРВАРД», у тому числі: фінансова звітність за 2017-2019 рр. та І півріччя 2020 року, планові показники діяльності, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку рейтингове агентство вважає достовірною.


Хотите получать уведомление на ваш email, когда мы опубликуем новые статьи?

также следить за обновлениями сайта можно в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Быстрый поиск

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под залог недвижимости. Ставка 1.5% в месяц

Сумма от 30 000 до 50 000 000 грн. (в любой валюте).

Срок от 1 месяца до 10 лет.

100 л. топлива в подарок каждому клиенту.

Территория Киев, Киевская область до 35 км, Одесса, Харьков, Днепр, Львов, Полтава, Житомир, Ивано–Франковск, Черкассы, Черновцы, Чернигов, Сумы.

Miloan.ua

1-й кредит до 15 000 - 0,01%!

Макс кредит: до 15 000 грн.

Строк: до 30 дн.

Вік / Возраст: > 18

Карта, паспорт, код

Агропросперіс Банк

Вигідні депозити у доларах США

Депозит в доларах США

3,5% річних на 6 місяців

Вклади від 500 USD

Акція діє до 31.05.2021

Агропросперіс Банк – банк, який має 100% іноземний капітал (США і Європа) та найвищий рейтинг депозитів ua1

м. Київ, Вінниця

Ліцензія НБУ №241 від 16.02.2016