Forward Bank підтверджено рейтинг надійності (привабливості) банківських депозитів

Forward Bank отримав найвищу оцінку надійності банківських вкладів за результатами діяльності 1-го півріччя 2018 року, згідно з Рейтингом надійності (привабливості) банківських депозитів РА Стандарт Рейтинг.

Всього найвищу оцінку отримали 19 банків.

«Forward Bank працює за середньоринковою ставкою і активно нарощувати портфель планує з вересня поточного року – після завершення процесу докапіталізації у 3 кварталі 2018 року. Період вересень-грудень традиційно є супер-високим бізнес-сезоном, тому в нього ми плануємо увійти максимально підготовленими і за підсумками року вийти на прибуткову діяльність», – повідомив агентству Голова Правління Forward Bank Андрій Кисельов.

Forward Bank – український комерційний банк, основний фокус діяльності якого спрямований на обслуговування приватних клієнтів. Банк входить до групи банків з іноземним капіталом, згідно з класифікацією Національного Банку України, і є членом Фонду гарантування вкладів України.
Надійність Банку та ефективність його діяльності підтверджені авторитетними рейтингами та дослідженнями. Депозитам Банку присвоєно індивідуальний рейтинг надійності на рівні «5+» ВІДМІННА НАДІЙНІСТЬ, за даними дослідження національного агентства IBI-Rating (грудень 2017). Forward Bank входить до «50 провідних банків України», займаючи 26-у позицію у рейтингу, складеному аналітичною групою «Фінансовий клуб» спільно з НАБУ (квітень 2018).

Підтвердження рейтингів ПАТ «БАНК ФОРВАРД» обумовлене високими показниками ліквідності, а саме: на 11.06.2018 р. коефіцієнт миттєвої ліквідності (H4) складає 140,98 %, при нормативному значенні — не менше 30 %. Показник миттєвої ліквідності показує здатність банку забезпечити своєчасне виконання своїх грошових зобов’язань за рахунок високоліквідних активів (грошових коштів у касі та на кореспондентських рахунках). Чим вищий даний показник, тим більш стійкий банк. Коефіцієнт короткострокової ліквідності (Н6) складає 65,50 %, при нормативному значенні — не менше 60 %; коефіцієнт поточної ліквідності (H5) складає 60,36 %, при нормі – не менше 40 %. Кредитний портфель на 01.06.2018 р. склав 1 570 441,41 тис. грн. Кошти фізичних осіб на 01.06.2018 р. склали 1 418 979,79 тис. грн.


Хотите получать уведомление на ваш email, когда мы опубликуем новые статьи?

также следить за обновлениями сайта можно в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Быстрый поиск

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под 1,5% в месяц. Под авто, квартиру, дом, нежилое помещение

Сумма: от 30 000 до 15 000 000 грн.

Срок: от 1 месяца до 10 лет

Без выписки и перерегистрации

Киев, Киевская обл. до 60 км

Страховая группа ТАС

Страховка онлайн

Туристическая страховка онлайн: три программы на выбор.

Обязательная автогражданка от лидера рынка.