Forward Bank: До уваги клієнтів! Щодо штрафних санкцій по кредитах у зв’язку з карантином до 31 грудня 2020 р.

Шановні клієнти!

Нагадуємо, що згідно із Законом України № 591- IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)»(надалі- Закон), у разі прострочення споживачем у період з 01 березня 2020 року по останній календарний день місяця (включно), в якому завершується дія карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України на всій території України, споживач звільняється від відповідальності перед кредитодавцем за прострочення по кредитах.

Таким чином, враховуючи норми Постанови КМУ № 956 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 641» від 13 жовтня 2020 р., якими було внесено зміни до Постанови КМУ № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», а саме було подовжено дію карантину до 31 грудня 2020 року, споживач звільняється від відповідальності перед кредитодавцем за невиконання зобов’язань з 01 березня по 31 грудня 2020 року (включно).

Просимо звернути увагу, що Закон не звільняє клієнтів від зобов’язань обслуговувати свої кредити та сплачувати мінімальні місячні платежі по ним. Пам’ятайте, окрім відділень, сплатити по кредитам та отримати усі банківські послуги можна в Forward online та його мобільному додатку без комісій! Інструкція як сплатити кредит в Forward online тут.

Також для оплати по кредитам Ви можете скористатися мережами терміналів-партнерів Forward Bank: EasyPay, City24, СИСТЕМА. Звертайте, будь ласка, увагу на інформацію щодо комісії цих терміналів.


Хотите получать уведомление на ваш email, когда мы опубликуем новые статьи?

также следить за обновлениями сайта можно в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Быстрый поиск

Горячие предложения

Кредит за 30 минут

новым клиентам онлайн и под 0%

Сумма: от 600 до 10 000 грн.

Выдача: наличные или на карту

Возраст: от 18 до 60 лет

Документы: паспорт и ИНН

Для повторных клиентов - до 20 000 грн. под 1%

Страховая группа ТАС

Страховка онлайн

Туристическая страховка онлайн: три программы на выбор.

Обязательная автогражданка от лидера рынка.

Залоговые кредиты в Киеве и области

Кредит под залог недвижимости, авто, спецтехники, золота и пр.

от 18% годовых. Решение за 30 минут

Любая кредитная история

Без справки о доходах и поручителей

Любые суммы от 15 000 грн. и више

До 85% от стоимости залога