Fitch Ratings підтвердило рейтинги ПРАВЕКС БАНКу на рівні B з прогнозом «Стабільний»

4 вересня 2020 року міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings переглянуло рейтинги України, і підтвердило довгостроковий рейтинг дефолту емітента в іноземній валюті на рівні "B" зі стабільним прогнозом.

Це стало результатом того, що рейтинги України відображають її макроекономічну політику, що заслуговує довіри, яка дозволила знизити інфляцію і звузити бюджетний дефіцит до викликаного коронавірусом шоку, а також історію міжнародної підтримки.

Як результат, 13 жовтня 2020 року провідне міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings підтвердило рейтинги ПРАВЕКС БАНКу, а саме довгостроковий рейтинг дефолту в іноземній валюті на рівні «B» зі стабільним прогнозом, довгостроковий рейтинг дефолту емітента в національній валюті на рівні «В+» зі стабільним прогнозом, національний довгостроковий рейтинг на рівні «АА+» та рейтинг підтримки на рівні 4.

Підтвердження довгострокового рейтингу дефолту емітента в іноземній валюті на рівні «В» з прогнозом «Стабільний» для ПРАВЕКС БАНКу є свідченням сталого розвитку, стабільності та наявності достатньої ліквідності банку та надійної підтримки банку з боку міжнародної банківської групи Intesa Sanpaolo.

Fitch Ratings - одне з трьох провідних рейтингових агентств світу. Входить в групу компаній Fitch Group. Агентство оцінює кредитний рейтинг позичальників у більш ніж 150 країн світу, за стандартизованою шкалою, здійснює дослідження і аналіз комерційних та державних організацій.

Детальніше про рейтинг за посиланням: https://www.pravex.com.ua/o-banke/pro-nas/rejtingi-ta-zvitnist


Хотите получать уведомление на ваш email, когда мы опубликуем новые статьи?

также следить за обновлениями сайта можно в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Быстрый поиск

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под 1,5% в месяц. Под авто, квартиру, дом, нежилое помещение

Сумма: от 30 000 до 15 000 000 грн.

Срок: от 1 месяца до 10 лет

Без выписки и перерегистрации

Киев, Киевская обл. до 60 км

Залоговые кредиты в Киеве и области

Кредит под залог недвижимости, авто, спецтехники, золота и пр.

от 18% годовых. Решение за 30 минут

Любая кредитная история

Без справки о доходах и поручителей

Любые суммы от 15 000 грн. и више

До 85% от стоимости залога