Європейський Союз посилює підтримку українського малого та середнього бізнесу, надаючи нове фінансування від Групи ЄІБ Ощадбанку // 13.12.2017

Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) та Європейський інвестиційний фонд (ЄІФ) – разом – Група ЄІБ – підписали договір гарантії з Ощадбанком, який сприятиме наданню кредитних коштів у розмірі 50 мільйонів євро для малого і середнього бізнесу (МСБ) в Україні, що стало можливим завдяки підтримці Європейського Союзу в рамках ініціативи EU4Business. // 13.12.2017

Ця угода дозволить Ощадбанку полегшити доступ до фінансування для місцевого МСБ шляхом надання гарантії в розмірі 70% для кожного кредиту з подальшим розширенням фінансування на привабливих умовах, які включають зменшення вимог до застави. Очікується, що ця гарантійна операція відкриє додаткове фінансування для малого та середнього бізнесу та врешті-решт буде надавати робочі місця й нові можливості для бізнесу в Україні. Гарантію фінансує Європейський Союз через Інвестиційний фонд сусідства (Neighbourhood Investment Facility) в рамках ініціативи EU4Business. 

Група ЄІБ об’єднує зусилля з Європейським Союзом, що спрямовані на зміцнення економічного розвитку у країнах, які підписали угоди про асоціацію з ЄС, а саме з Грузією, Молдовою й Україною, через надання фінансової та технічної підтримки, орієнтованої на МСБ в цих трьох країнах. ЄС підтримує розвиток приватного сектора у країнах Східного партнерства за допомогою своєї ініціативи EU4Business шляхом розширення доступу до фінансування для МСБ, покращення бізнес-середовища, а також надаючи консультаційні послуги місцевим підприємствам. 

Ощадбанк – універсальна банківська установа, що надає широкий спектр фінансових продуктів та послуг в Україні, включаючи роздрібні та корпоративні банківські послуги, перекази в національній та іноземних валютах та обмін валют. Банк здійснює свою діяльність на внутрішньому ринку в 23 регіональних управліннях та понад 3 500 операційних відділеннях, розташованих по всій Україні. 

Посол Хюг Мінгареллі, голова представництва ЄС в Україні, сказав: «Малі та середні підприємства є наріжним каменем української економіки. Сьогодні вони потребують кращого доступу до прийнятного та довгострокового фінансування, щоб продовжувати зростання, здійснювати експорт на європейський ринок та створювати нові робочі місця по всій країні. Сприяння поліпшенню умов для доступу до фінансування є одним з наших головних пріоритетів у рамках ініціативи EU4Business. Я радий, що сьогодні ми здійснюємо кроки в цьому напрямі». 

Бруно Деніс, Голова постійного представництва ЄІБ в Україні, зазначив: «Підтримка МСБ є одним із пріоритетів Групи ЄІБ, оскільки, фінансуючи їх, ми стимулюємо економічне зростання, інновації та зайнятість. Ми переконані, що ця гарантійна угода допоможе Ощадбанку отримати додаткове фінансування для малих та середніх підприємств та активізувати зусилля для здійснення суттєвого внеску в економічний, соціальний та екологічний розвиток країни». 

Мартінс Янсонс, Старший менеджер зі структурованого фінансування ЄІФ, відзначив: 

«МСБ продовжує бути рушійною силою економічного зростання, і в цьому випадку гарантія відкриє близько 50 мільйонів євро у формі кредитів для сотень малих та середніх підприємств в Україні. Сприяння доступу до фінансів, яких малий бізнес потребує для інновацій та розвитку, є ключовим фактором підвищення інвестицій, зайнятості та зростання в Україні». 

Андрій Пишний, Голова правління Ощадбанку, зазначив: “Для Ощадбанку цілком логічним є підписання цієї угоди в рамках ініціативи EU4Business – підтримка МСБ є пріоритетним напрямом розвитку банку. Нещодавно банк оголосив про старт комплексної програми підтримки малого та середнього бізнесу на загальнонаціональному рівні – від консультаційної до фінансової. Головною метою програми є допомога підприємцям МСБ на різних етапах життя бізнесу. Згідно з планами до кінця 2020 року Ощадбанк має увійти до ТОП-3 українських банків у сегменті обслуговування малого бізнесу за розміром кредитного портфеля”.

Быстрый поиск


Горячие предложения

Кредиты на карту

более 30 онлайн-сервисов!

Ставка - от 0.01%

Срок - до 180 дней

Сумма - до 20 000 грн.

Документы - паспорт и код

ШвидкоГроші

Кредит за 30 минут

Сумма: от 600 до 10 000 грн.

Выдача: наличные или на карту

Возраст: от 18 до 60 лет

Документы: паспорт и ИННПутеводитель

Как сэкономить заряд батареи телефона

Большой и яркий дисплей, безлимитный интернет, мегаполезные виджеты и приложения, постоянная связь с коллегами и друзьями, великолепные фото и последние новости мира – смартфоны прочно заняли место в нашей жизни. Они удобные, полезные и незаменимые, но почему-то часто «умирают» в самый неподходящий момент. И тогда каждый из нас задается вопросом, как экономить батарею на телефоне на андроид, iphone, почему телефон быстро разряжается? Как поддерживать жизнь гаджета максимально долго, если нет возможности зарядить его? – свои советы приготовил Prostobank.ua

Видео путеводитель