Документарні операції – додаткові можливості підтримки Укрексімбанком зовнішньоекономічної діяльності підприємств МСБ

Начальник Управління малого та середнього бізнесу державного Укрексімбанку Владлен Дєдков:

Сприяючи виходу на нові ринки підприємств, переважно експортно-орієнтовних та імпортозамінних галузей економіки, Укрексімбанк здійснює всебічну їх підтримку, зокрема, шляхом надання спеціалізованих банківських послуг. Саме тому близько 11% усіх малих та середніх підприємств України – суб’єктів ЗЕД (із виручкою понад 10 млн. грн.) є клієнтами Укрексімбанку.

У процесі свого розвитку кожне підприємство починає потребувати все ширшого спектру банківських послуг, в тому числі у нього виникає потреба в документарних операціях. Коли ж компанія починає здійснювати зовнішньоекономічну діяльність, їх використання стає невід’ємною складовою діяльності.

Укрексімбанк знає про потреби своїх клієнтів і пропонує для них дуже широкий спектр документарних операцій. Використання клієнтами цих фінансових інструментів дозволяє мінімізувати ризики при проведенні зовнішньоекономічних операцій, пов'язаних з рівнем довіри між контрагентами, а також оптимізувати витрати під час розрахунків.

В Укрексімбанку можна скористатися повним спектром таких послуг, як будь-які види банківських гарантій (серед яких тендерні, виконання, авансового платежу, платіжні, гарантії на користь ДФС, повернення кредиту та туристичні), документарні акредитиви як у міжнародній, так і внутрішній торгівлі (імпортні акредитиви, експортні акредитиви, акредитиви у національній валюті), документарні інкасо тощо.

Запорукою успішної реалізації угод з використанням документарних операцій є висока кваліфікація та професіоналізм фахівців Укрексімбанку у сфері документарного бізнесу, які допоможуть клієнтам правильно оформити умови контракту та структурувати угоду. Багаторічний досвід роботи з багатьма країнами та сертифікація міжнародними фінансовими організаціями дозволяють вирішувати завдання будь-якої складності, застосовуючи індивідуальний підхід до кожного клієнта, щоб знайти потрібне йому рішення.

Детальніше дізнатися про Документарні операції можна на сайті Укрексімбанку та в його філіях по всій Україні.


Хотите получать уведомление на ваш email, когда мы опубликуем новые статьи?

также следить за обновлениями сайта можно в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Быстрый поиск

Горячие предложения

UniGroup

Кредит під 1,5% на місяць. Під авто, квартиру, будинок, нежитлове приміщення

Кредит: 30 000 - 15 000 000 грн.

Термін: від 1 місяця до 10 років

Без виписки і перереєстрації

Київ, Київська область, Одеса, Харків, Дніпро, Львів, Полтава, Житомир, Івано-Франківськ

Агропросперіс Банк

Вигідні депозити

Депозит "Класичний+"

Cтавка – 10% річних у гривні

+0,25% при сумі від 100 000 грн.

Термін – 12 місяців

Виплата відсотків – в кінці строку

Мінімальна сума вкладу – 15 000 грн.

м. Київ, Вінниця

Ліцензія НБУ №241 від 16.02.2016

Miloan.ua

1-й кредит до 15 000 - 0,01%!

Макс кредит: до 15 000 грн.

Строк: до 30 дн.

Вік / Возраст: > 18

Карта, паспорт, код