"Кредобанк" увійшов до ТОП-5 рейтингу надійності депозитів українських банків // 27.03.2019

Кредобанк посів четверте місце у рейтингу надійності банківських депозитів України, який вже 24-й раз проводить українське рейтингове агентство Стандарт-Рейтинг на підставі публічної інформації про роботу банків та їхньої фінансової звітності за підсумками 2018 року. // 27.03.2019

Як зазначають аналітики агентства, при визначенні підсумків рейтингу було враховано те, що «Кредобанк» за 2018 рік продемонстрував приріст власного капіталу на 36,27%, а також зміг збільшити свій чистий процентний дохід на 20,62%. Також була високо оцінена підтримка акціонера  з огляду на належність банку до найбільшої польської банківської групи з державним капіталом – PKO Bank Polski, яка є лідером польського банківського сектору.

«Високий результат «Кредобанку» в рейтингу надійності банківських депозитів за підсумками 2018 року підтверджує як зростання фінансових показників, так і збільшення рівня довіри клієнтів до банку, – говорить перший заступник голови правління АТ «Кредобанк» Єжи Яцек Шугаєв. – Нам особливо приємно, що вирішальним фактором перемоги рейтингу депозитів стала не стільки належність до найбільшої фінансової групи Польщі, скільки зростання капіталу та доходів, низький рівень проблемних кредитів та дотримання обов’язкових нормативів.

До 24-го рейтингу надійності депозитів українських банків було включено 60 банків, з них 18 отримали найвищу оцінку. При оцінці надійності депозитів аналітики агентства враховували низку факторів, включаючи показники фінансової звітності банків та динаміку їхніх нормативів, що підлягають публікації. Вже традиційно серед банків з високою надійністю депозитів домінують банки з участю іноземного капіталу та державні банки. До першої п’ятірки рейтингу увійшли 3 банки з європейським капіталом.  

З повним офіційним повідомленням агентства можна ознайомитись тут.

Быстрый поиск


Горячие предложения

Кредиты на карту

более 30 онлайн-сервисов!

Ставка - от 0.01%

Срок - до 180 дней

Сумма - до 20 000 грн.

Документы - паспорт и код

кредиты на карту

первый кредит до 5000 грн. под 0%

Сумма: до 10 000 грн.

Cрок: до 30 дней

Возраст: от 18 до 65 лет

Документы: карта, паспорт и ИННПутеводитель

Как сэкономить заряд батареи телефона

Большой и яркий дисплей, безлимитный интернет, мегаполезные виджеты и приложения, постоянная связь с коллегами и друзьями, великолепные фото и последние новости мира – смартфоны прочно заняли место в нашей жизни. Они удобные, полезные и незаменимые, но почему-то часто «умирают» в самый неподходящий момент. И тогда каждый из нас задается вопросом, как экономить батарею на телефоне на андроид, iphone, почему телефон быстро разряжается? Как поддерживать жизнь гаджета максимально долго, если нет возможности зарядить его? – свои советы приготовил Prostobank.ua

Видео путеводитель