"Кредобанк" увійшов до ТОП-5 рейтингу надійності депозитів українських банків

Кредобанк посів четверте місце у рейтингу надійності банківських депозитів України, який вже 24-й раз проводить українське рейтингове агентство Стандарт-Рейтинг на підставі публічної інформації про роботу банків та їхньої фінансової звітності за підсумками 2018 року.

Як зазначають аналітики агентства, при визначенні підсумків рейтингу було враховано те, що «Кредобанк» за 2018 рік продемонстрував приріст власного капіталу на 36,27%, а також зміг збільшити свій чистий процентний дохід на 20,62%. Також була високо оцінена підтримка акціонера  з огляду на належність банку до найбільшої польської банківської групи з державним капіталом – PKO Bank Polski, яка є лідером польського банківського сектору.

«Високий результат «Кредобанку» в рейтингу надійності банківських депозитів за підсумками 2018 року підтверджує як зростання фінансових показників, так і збільшення рівня довіри клієнтів до банку, – говорить перший заступник голови правління АТ «Кредобанк» Єжи Яцек Шугаєв. – Нам особливо приємно, що вирішальним фактором перемоги рейтингу депозитів стала не стільки належність до найбільшої фінансової групи Польщі, скільки зростання капіталу та доходів, низький рівень проблемних кредитів та дотримання обов’язкових нормативів.

До 24-го рейтингу надійності депозитів українських банків було включено 60 банків, з них 18 отримали найвищу оцінку. При оцінці надійності депозитів аналітики агентства враховували низку факторів, включаючи показники фінансової звітності банків та динаміку їхніх нормативів, що підлягають публікації. Вже традиційно серед банків з високою надійністю депозитів домінують банки з участю іноземного капіталу та державні банки. До першої п’ятірки рейтингу увійшли 3 банки з європейським капіталом.  

З повним офіційним повідомленням агентства можна ознайомитись тут.

Новости страховых компаний

Хотите получать уведомление на ваш email, когда мы опубликуем новые статьи?

также следить за обновлениями сайта можно в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Быстрый поиск

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под 1,5% в месяц. Под авто, квартиру, дом, нежилое помещение

Сумма: от 30 000 до 15 000 000 грн.

Срок: от 1 месяца до 10 лет

Без выписки и перерегистрации

Киев, Киевская обл. до 60 км

Страховая группа ТАС

Страховка онлайн

Туристическая страховка онлайн: три программы на выбор.

Обязательная автогражданка от лидера рынка.

Путеводители

Как сэкономить заряд батареи телефона

Как поддерживать жизнь гаджета максимально долго, если нет возможности зарядить его? – свои советы приготовил Prostobank.ua