«Кредобанк» пропонує вигідний короткостроковий депозит для малого та середнього бізнесу

З серпня 2019 року «Кредобанк» пропонує своїм клієнтам-підприємцям, підприємствам малого та середнього бізнесу та агропідприємствам новий депозитний продукт «Ринковий» з підвищеною відсотковою ставкою – до 16,5% річних у гривні залежно від терміну розміщення коштів.

Депозит «Ринковий» може бути укладеним на строк від 2-х днів до 3-х місяців. Мінімальна сума вкладу – 200 тисяч гривень. Кількість депозитів на єдиному вкладному рахунку не обмежується. Відкриття вкладу можливе при зверненні у відділення банку. При закінченні строку вкладу, якщо клієнт не заявить про розірвання вкладу, депозит продовжується автоматично на той же термін за чинними на день пролонгації ставками.

«Новий депозит «Ринковий» дає змогу клієнтам малого та середнього бізнесу отримати підвищений додатковий дохід навіть за кілька днів. Ця пропозиція особливо вигідна клієнтам з аграрного сектору, які часто потребують розмістити вільні кошти на дуже короткий термін під вигідні відсотки», – говорить Директор департаменту малого і середнього бізнесу АТ Кредобанк» Ірина Груй.

Хотите получать уведомление на ваш email, когда мы опубликуем новые статьи?

также следить за обновлениями сайта можно в Facebook Instagram Twitter Viber TelegramБыстрый поискГорячие предложения

UniGroup

Кредит под 1,5% в месяц. Под авто, квартиру, дом, нежилое помещение

Сумма: от 30 000 до 15 000 000 грн.

Срок: от 1 месяца до 10 лет

Без выписки и перерегистрации

Киев, Киевская обл. до 60 км

кредиты на карту

первый кредит до 5000 грн. под 0%

Сумма: до 10 000 грн.

Cрок: до 30 дней

Возраст: от 18 до 65 лет

Документы: карта, паспорт и ИННПутеводители

Как сэкономить заряд батареи телефона

Как поддерживать жизнь гаджета максимально долго, если нет возможности зарядить его? – свои советы приготовил Prostobank.ua