«Кредобанк» підтримав ХV фестиваль «Ніч у Львові» // 16.07.2019

«Кредобанк» традиційно виступив генеральним партнером однієї з найбільших подій культурного життя Львова – культурно-промоційного фестивалю «Ніч у Львові. Ангелотворення». У рамках проекту, що 12-14 липня відкрив двері найцікавіших об’єктів міста у нічний час, відбулася низка екскурсій та культурно-мистецьких заходів, які відвідали 15000 львів’ян та гостей міста. // 16.07.2019

Найцікавішими подіями цьогорічної «Ночі у Львові» стали мистецька акція  «Ангелотворення» у дворику міської Ратуші, організована спільно з проектом «Ангели» від відомого музиканта та арт-менеджера Павла Гудімова, екскурсія «Нетуристичний Львів» на старому трамваї, яку провів керівник прес-служби АТ «Кредобанк» Віктор Гальчинський, екскурсії хорами собору святого Юра та підземеллями гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла, театралізовані екскурсії до кабінету міського голови та діджей-вечірка у Національному музеї у Львові імені Андрея Шептицького.

«Ніч у Львові» - одна з найцікавіших пізнавальних подій нашого міста, яка кожного разу відкриває все нові й нові таємниці не лише для гостей Львова, а й для львів’ян. Ми раді, що саме завдяки незмінній підтримці «Кредобанку» проект «Ніч у Львові» виріс з цікавої ініціативи до однієї з знакових та найочікуваніших літніх подій у житті міста, яка відома далеко за його межами і є прикладом для інших українських міст, – говорить  перший заступник голови Правління  АТ «Кредобанк» Єжи Яцек Шугаєв.  

«Кредобанк» є незмінним генеральним партнером та співорганізатором фестивалю «Ніч у Львові» з 2013 року. За цей час відбулося 10 фестивалів, події яких відвідали майже 170 тисяч осіб. У рамках фестивалю банк щороку організовував низку подій, серед яких – концерти, театральні вистави та майстер-класи з фінансової грамотності у львівських відділеннях, кінопокази у рамках проекту «Кіно у парку з KredoBank» та дитяча театральна вистава «Рукавичка», поставлена силами працівників банку.   

Быстрый поиск


Горячие предложения

Кредиты на карту

более 30 онлайн-сервисов!

Ставка - от 0.01%

Срок - до 180 дней

Сумма - до 20 000 грн.

Документы - паспорт и код

ШвидкоГроші

Кредит за 30 минут

Сумма: от 600 до 10 000 грн.

Выдача: наличные или на карту

Возраст: от 18 до 60 лет

Документы: паспорт и ИННПутеводитель

Как сэкономить заряд батареи телефона

Большой и яркий дисплей, безлимитный интернет, мегаполезные виджеты и приложения, постоянная связь с коллегами и друзьями, великолепные фото и последние новости мира – смартфоны прочно заняли место в нашей жизни. Они удобные, полезные и незаменимые, но почему-то часто «умирают» в самый неподходящий момент. И тогда каждый из нас задается вопросом, как экономить батарею на телефоне на андроид, iphone, почему телефон быстро разряжается? Как поддерживать жизнь гаджета максимально долго, если нет возможности зарядить его? – свои советы приготовил Prostobank.ua

Видео путеводитель