«Кредобанк» підписав угоду про партнерство в реалізації програми JCB Finance в Україні // 12.04.2019

«Кредобанк» та британська компанія JCB підписали угоду про ексклюзивне партнерство в реалізації програми JCB Finance на території України, яка дозволить українським підприємствам купувати сільськогосподарську та будівельну техніку виробництва всесвітньо відомого британського бренду JCB у кредит та лізинг на найвигідніших умовах . // 12.04.2019

Підписання відбулося під час Весняного ділового форуму – однієї з найбільших бізнес-подій року в Західній Україні.

Ключовими перевагами пропозицій програми JCB Finance є швидкі процедури розгляду заявок на кредит чи лізинг на купівлю техніки (попереднє рішення за 3 дні, остаточне рішення для лізингу за 4-7 днів та для кредиту за 4-14 днів), а також найбільш конкурентні ставки на українському ринку та можливості акційних пропозицій з субсидованими ставками на окремі моделі сільськогосподарських та будівельних машин JCB (анонсуватимуться окремо). Аби скористатися програмою, зацікавленим компаніям потрібно звернутися до одного з дилерів JCB в Україні та залишити заявку на купівлю техніки в рамках програми. «Кредобанк» як партнер JCB Finance забезпечуватиме фінансування кредиту або лізингу за програмою.

«Ми в «Кредобанку» раді стати фінансовим партнером програми JCB Finance в Україні, яка зробить якісну будівельну та сільськогосподарську техніку доступнішою для українських підприємств завдяки спеціальним умовам кредитування та лізингу. Дякуємо JCB за вибір «Кредобанку» та запевняємо, що клієнти JCB Finance отримають найвигідніші пропозиції та найкраще обслуговування», говорить голова правління АТ «Кредобанк» Ґжеґож Шатковскі.

«Програми JCB Finance, які допомагають компаніям купувати першокласну будівельну техніку, працюють у багатьох країнах світу, а в деяких державах мають навіть 40-річну історію. Сьогодні ми започатковуємо програму JCB Finance в Україні разом з «Кредобанком». Ми дуже ретельно добирали банк для програми та обрали «Кредобанк» за готовність розуміти специфіку наших покупців, вивчати наші машини та бути ближчими до наших дилерів та клієнтів у процесах та продуктах. Ми разом успішно завершили пілотну стадію програми в Україні, і тепер програма JCB Finance вже доступна для покупців техніки на постійній основі», – говорить регіональний керівник JCB Finance Оксана Євтушевська.

JCB — англійська сімейна компанія зі штаб-квартирою в Уттоксетері, графство Стаффордшир. Заснована в 1945 році Джозефом Сирілом Бамфордом (Joseph Cyril Bamford). Це третій за величиною в світі виробник спеціалізованої техніки для будівництва та сільського господарства з річним оборотом у 3 мільярди фунтів стерлінгів. Компанія виробляє понад 300 видів машин, у тому числі екскаватори - навантажувачi, навантажувачi та дизельні двигуни.

 

За період підготовки співробітництва та пілотного етапу програми «Кредобанк» вже схвалив і профінансував для підприємств малого, середнього і великого бізнесу на умовах кредиту або лізингу більше 60 одиниць будівельної та сільськогосподарської техніки JCB загальною вартістю понад 130 мільйонів гривень.

Быстрый поиск


Горячие предложения

Кредиты на карту

более 30 онлайн-сервисов!

Ставка - от 0.01%

Срок - до 180 дней

Сумма - до 20 000 грн.

Документы - паспорт и код

ШвидкоГроші

Кредит за 30 минут

Сумма: от 600 до 10 000 грн.

Выдача: наличные или на карту

Возраст: от 18 до 60 лет

Документы: паспорт и ИННПутеводитель

Как сэкономить заряд батареи телефона

Большой и яркий дисплей, безлимитный интернет, мегаполезные виджеты и приложения, постоянная связь с коллегами и друзьями, великолепные фото и последние новости мира – смартфоны прочно заняли место в нашей жизни. Они удобные, полезные и незаменимые, но почему-то часто «умирают» в самый неподходящий момент. И тогда каждый из нас задается вопросом, как экономить батарею на телефоне на андроид, iphone, почему телефон быстро разряжается? Как поддерживать жизнь гаджета максимально долго, если нет возможности зарядить его? – свои советы приготовил Prostobank.ua

Видео путеводитель